АГЕНТСТВО

АГЕНТСТВО

Детальніше...
БУДІВНИЦТВО НБК та СВЯП-2

БУДІВНИЦТВО НБК та СВЯП-2

Детальніше...
РАДІАЦІЙНИЙ СТАН У ЗОНІ ВІДЧУЖЕННЯ

РАДІАЦІЙНИЙ СТАН У ЗОНІ ВІДЧУЖЕННЯ

Детальніше...
ВІДНОВЛЮВАЛЬНА ЕНЕРГЕТИКА У ЗОНІ ВІДЧУЖЕННЯ

ВІДНОВЛЮВАЛЬНА ЕНЕРГЕТИКА У ЗОНІ ВІДЧУЖЕННЯ

Детальніше...

Під час візиту до Чорнобильської АЕС Повноважний Посол Сполучених Штатів Америки в Україні дізналась про стан виконання міжнародних проектів

11 жовтня Надзвичайний та Повноважний Посол Сполучених Штатів Америки в Україні Марі Йованович відвідала з неофіційним візитом ДСП «Чорнобильська АЕС». Головна мета візиту полягала у отриманні інформації про стан виконання проектів будівництва нового безпечного конфайнменту (НБК) та сховища відпрацьованого ядерного палива сухого типу (СВЯП-2).

Детальніше

Про видачу спеціальних дозволів на провадження окремих видів діяльності на території зони відчуження

Державне агентство України з управління зоною відчуження відповідно до покладених на нього функцій продовжує здійснювати видачу суб'єктам господарювання спеціальних дозволів на право провадження окремих видів діяльності на території зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення.

Детальніше

Для підвищення рівня пожежної безпеки на ДСП «Чорнобильська АЕС» проведено перевірку систем внутрішнього протипожежного водогону

6 жовтня 2017 року інженерно-інспекторський склад Відділення організації запобігання надзвичайним ситуаціям по ДСП «Чорнобильська АЕС» Одинадцятого державного пожежно-рятувального загону (м. Чорнобиль) взяв участь у роботі комісії з перевірки працездатності систем внутрішнього протипожежного водопостачання (пожежних кран-комплектів) будівлі виробничо-опалювальної котельні, розташованої на території ДСП «Чорнобильська АЕС».

Детальніше

Гамма-випромінювання у ближній зоні НБК зменшилося у середньому у 10 разів

З червня по вересень 2017 року персонал цеху радіаційної безпеки (ЦРБ) Чорнобильської АЕС проводив вимірювання потужності гамма-випромінювання у ближній зоні нового безпечного конфайнменту (НБК).

Детальніше

Радіаційний стан зони відчуження перебуває під контролем

Системами радіаційного моніторингу європейських країн останніми днями у атмосферному повітрі фіксується підвищення концентрацій радіонукліду штучного походження рутенію (Ru-106), які є більшими, ніж мінімально детектовані активності, однак не перевищують допустимих значень, які мали б наслідки для здоров’я населення або навколишнього середовища.

Детальніше

Персонал Чорнобильської АЕС показав високий рівень підготовки в управлінні роботом-маніпулятором при поводженні з радіоактивними відходами

У вересні на ДСП «Чорнобильська АЕС» відбувся тренінг з технічного обслуговування та ремонту маніпуляторів BROKK. Експертами виступили два фахівці бельгійської компанії Текнубе́ль (Tecnubel). Тренінг проводився за повного фінансування урядового фонду Бельгії.

Детальніше

Дорогі друзі!

Від імені співробітників Державного агентства України з управління зоною відчуження вітаю усіх з великим всенародним святом – Днем захисника Вітчизни!

Ми щиро шануємо наших воїнів – поборників незалежності держави, які, не шкодуючи власних життів, надійно захищають її процвітання та мир.

Ми вітаємо усіх, хто повернувся до мирного життя і продовжує працювати на благо України.

Детальніше

Новий проект у рамках ініціативи «Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї та матеріалів масового знищення», або як Київ звільнятиметься від зайвої радіоактивності

За найоптимістичнішим сценарієм, новий проект по перевезенню 95 тисяч відпрацьованих джерел іонізуючого випромінювання (ВДІВ) з Державного спеціалізованого підприємства «Київський державний міжобласний спеціальний комбінат» (ДСП «Київський ДМСК») Державної корпорації «Українське державне об’єднання «Радон» (ДК «УкрДО «Радон») до Чорнобильської зони відчуження розпочнеться вже в 2018 році. Зберігатимуться зазначені ВДІВ на комплексі виробництв «Вектор», у Централізованому сховищі для довгострокового зберігання відпрацьованих ДІВ (ЦСВДІВ), збудованому за кошти міжнародних донорів.

Детальніше

Українські та міжнародні донори обговорили ефективне виконання проектів Глобального партнерства у сфері фізичної ядерної та радіаційної безпеки

У Києві завершилась міжнародна нарада «Фізична ядерна безпека в Україні: обмін інформацією, уроки та взаємодія», під час якої українські та міжнародні стейкхолдери обмінювались інформацією про технічну допомогу Україні у сфері фізичної ядерної безпеки у рамках ініціативи «Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї масового знищення» (далі – Глобальне партнерство), започаткованої у 2002 році в Канаді спільним рішенням країн «Великої сімки».

Детальніше

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ КРУГЛИХ СТОЛІВ

  ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ КРУГЛИХ СТОЛІВ

  Детальніше...
  ПОРЯДОК ВІДВІДУВАННЯ ЗОНИ ВІДЧУЖЕННЯ

  ПОРЯДОК ВІДВІДУВАННЯ ЗОНИ ВІДЧУЖЕННЯ

  Детальніше...
  ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

  ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

  Детальніше...
  АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ

  АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ

  Детальніше...

  01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

  Тел.: (044) 594-82-42
  Факс: (044) 594-82-45

  dazv@dazv.gov.ua

  Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію Повідом про корупцію