Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Кольори сайту
Зображення

Параметри

В ДП «ЦОТІЗ» проведені збори з питань електронного декларування

Керівники підприємств зони відчуження приділяють велику увагу інформуванню працівників щодо електронного декларування та особливостей заповнення е-декларацій.

Детальніше

У Чорнобилі проведено нараду про стан готовності підприємств до пожежонебезпечного періоду та початку весняного водопілля

У зв’язку з настанням пожежонебезпечного періоду та початком весняного водопілля, 21 березня 2017 року в приміщенні ДАЗВ у м. Чорнобиль відбулась нарада, на якій були присутні фахівці служб цивільного захисту та техногенної безпеки підприємств зони відчуження.

Детальніше

У зоні відчуження затримано порушників правового і радіаційного режиму

Минулого тижня, під час патрулювання в районі відселеного села Залісся, працівники Відділу поліції зони Чорнобильської АЕС затримали двох громадян України – жителів міста Київ та Київської області, які незаконно проникли на територію зони відчуження поза контрольно-пропускними пунктами.

Детальніше

Проведено позапланову перевірку з питань дотримання вимог фізичного захисту при перевезенні радіоактивних матеріалів

На підставі розпорядчих документів ДАЗВ та затвердженого директором ДП «Центр організаційно-технічного і інформаційного забезпечення управління зоною відчуження» (ДП «ЦОТІЗ) «Плану проведення позапланової перевірки дотримання вимог фізичного захисту…», 22 березня 2017 року фахівці відділу підготовки рішень з фізичного захисту ядерних та радіаційно-небезпечних об’єктів та мобілізаційної готовності ДП «ЦОТІЗ» провели позапланову перевірку ДП «Управління забезпечення функціонування об’єктів Чорнобильської АЕС» з питань дотримання вимог фізичного захисту при перевезенні радіоактивних матеріалів спеціальним автотранспортом за визначеними маршрутами.

Детальніше

НАЗК приймає пропозиції та зауваження до антикорупційної програми ДАЗВ

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) приймає пропозиції та зауваження від громадськості та експертів до антикорупційної програми Державного агентства України з управління зоною відчуження (ДАЗВ) на 2017 рік (https://nazk.gov.ua/derzhavne-agentstvo-ukrayiny-z-upravlinnya-zonoyu-vidchuzhennya).

Детальніше

Фахівці підприємств зони відчуження пройшли тренінг з індивідуальної безпеки під час гасіння лісових пожеж

У рамках співпраці між Державним агентством України з управління зоною відчуження, Лісовою Службою США та Регіональним Східноєвропейським центром моніторингу пожеж (REEFMC) 16 березня 2017 року в м. Чорнобиль пройшли навчання фахівці ДСП «Північна Пуща», ДП «ЦОТІЗ» та Одинадцятого державного пожежно-рятувального загону (м. Чорнобиль) Головного управління ДСНС України у Київській області.

Детальніше

Проведено заняття з окремих питань цивільного захисту та радіаційної безпеки

21 березня на виконання Плану основних заходів цивільного захисту зони відчуження на 2017 рік, затвердженого наказом ДАЗВ, фахівці відділу цивільного захисту та спецроботи і сектору радіаційної безпеки ДП «Центр організаційно-технічного і інформаційного забезпечення управління зоною відчуження» провели заняття з персоналом підприємства з окремих питань радіаційної безпеки і цивільного захисту.

Детальніше

Про стан робіт щодо пропуску весняного водопілля на водних об’єктах зони відчуження

З метою уникнення негативних наслідків весняного водопілля та на виконання Плану заходів з підготовки водоохоронних споруд та підприємств зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення (далі – зона відчуження) до пропуску осінньо-зимових паводків та весняної повені, фахівці відділення з експлуатації водоохоронних споруд та систем ДСП «Екоцентр» утримують в готовності польдерну насосну станцію та насосну станцію в районі водойми-охолоджувача, забезпечують постійне спостереження за гідрологічним режимом, льодоутворенням та формуванням заторів на річці Прип’ять, малих річках і водоохоронних спорудах у зоні відчуження. На період проходження повені створено резервні механізовані загони, які утримують водоохоронні споруди зони відчуження в технічно справному стані.

Детальніше

Рятувальники ДСП «Чорнобильська АЕС» провели протипожежне об’єктове тренування

З метою підвищення рівня пожежної безпеки та підтримання надійного протипожежного режиму на території ДСП «Чорнобильська АЕС» на різних об’єктах підприємства постійно проводяться протипожежні тренування.

Детальніше

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  •