Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Кольори сайту
Зображення

Параметри

Уряд України підтримав пропозиції учасників круглого столу «30 років об'єкта «Укриття» — 30 років подвигу»

Уряд України підтримав пропозиції учасників круглого столу «30 років об'єкта «Укриття» — 30 років подвигу» — про це Чорнобильську АЕС повідомив Голова Державного агентства з управління зоною відчуження (далі: ДАЗВ) Віталій Петрук. У офіційному листі зазначено, що 29 грудня 2016 року Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підписав доручення № 48060/1/1-16 щодо звернення учасників круглого столу «30 років об'єкта «Укриття» — 30 років подвигу», який відбувся 7 листопада 2016 року на Чорнобильській АЕС до Голови Верховної Ради України Парубія Андрія Володимировича.

Детальніше

Рятувальники зони відчуження вдосконалюють свою майстерність

Проведення постійних занять з особовим складом пожежно-рятувальних підрозділів є обов’язковою частиною системи підготовки рятувальників до гасіння пожеж та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у радіоактивно забрудненому середовищі.

Детальніше

Очищення автомобільних доріг у зоні відчуження

Шляхова дільниця Відділення ремонтно-будівельних робіт ДСП «Чорнобильський спецкомбінат» інформує, що 13 січня 2017 року для очищення доріг зони відчуження від снігу та посипання дорожнього покриття піскосумішшю було задіяно десять одиниць спецтехніки, а саме: дві комбіновані дорожні машини, два трактори ЮМЗ, два екскаватори, два навантажувачі, бульдозер Т-130 та автогрейдер.

Детальніше

Чорнобильська АЕС бере участь у новому проекті Європейської Комісії

Європейська Комісія підписала сервісний контракт з компанією IDOM Consulting, Engineering and Architecture S.A.U. (Іспанія), яка є лідером у консорціумі з іншою іспанською компанією «GRUPPO DOMINGUIS» і українським Інститутом підтримки експлуатації АЕС (ІПЕ АЕС), за проектом «Вдосконалення національної системи підготовки персоналу у сфері поводження з РАВ, зняття з експлуатації та реабілітації територій».

Детальніше

Помер український фізик, який був одним із керівників ліквідації Чорнобильської катастрофи, Ілля Ліхтарьов

14 січня 2017 року, на 82 році, пішов з життя Ілля Аронович Ліхтарьов — доктор фізико-математичних наук, професор, генеральний директор «Науково-дослідного інституту радіаційного захисту» Академії технологічних наук України, голова комісії з питань гігієнічного регламентування та нормування радіоактивних речовин та радіаційного фактора комітету Міністерства охорони здоров'я України з питань гігієнічного регламентування.

Детальніше

Відпрацьоване ядерне паливо Чорнобильської АЕС найближчим часом перевезуть у нове сховище відпрацьованого ядерного палива (СВЯП-2)

За час експлуатації 1, 2 та 3 блоків Чорнобильської АЕС накопичилося понад 21000 одиниць відпрацьованих тепловиділяючих збірок (ВТВЗ) ядерного палива. На сьогодні, зберігання відпрацьованого ядерного палива (ВЯП) здійснюється у сховищі відпрацьованого ядерного палива «мокрого» типу (СВЯП-1), а саме у водному середовищі.

Детальніше

Відновлювальна енергетика у зоні відчуження: нові можливості для сектору енергетики

Державне агентство Украіни з управління зоною відчуження, Чорнобильський інститут досліджень і розвитку та EasyBusiness пропонують вашій увазі спільно розроблений тізер інвестиційного проекту Chornobyl Solar, який стосується будівництва у зоні відчуження парку сонячної електрогенераціі. Проект знаходиться на стадії розробки та розширення. До участі в проекті запрошуються широкі кола вітчизняних та зарубіжних інвесторів. Зацікавлених осіб просимо офіційно звертатися в Державне агентство Украіни з управління зоною відчуження: solar@dazv.gov.ua

State Agency of Ukraine on Exclusion Zone Management (SAUEZM), Chornobyl Research and Development Institute and EasyBusiness offer you a jointly developed teaser of the investment project named Chornobyl Solar dealing with the construction of a solar power generation park. The project is under development and expansion. We invite a wide range of domestic and foreign investors to take part in the project. If interested, please contact the SAUEZM: solar@dazv.gov.ua

Детальніше

На території зони відчуження затримано порушників вимог режиму радіаційної безпеки

Минулими вихідними під час патрулювання території в районі відселеного села Мартиновичі працівники Відділу поліції зони Чорнобильської АЕС спільно зі співробітниками Відділу прикордонної служби «Млачівка» затримали шістьох громадян України (п’ятеро осіб – кияни, одна особа – з Рівненської області), які незаконно проникли на територію зони відчуження поза контрольно-пропускними пунктами.

Детальніше

В Мінприроди обговорили з профільними експертами проект Стратегії подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та відродження територій

10 січня 2017 року в Міністерстві екології та природних ресурсів України відбулось засідання міжвідомчої робочої групи та круглого столу з розробки проекту Стратегії подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та відродження територій. Засідання проходило під головуванням Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження Віталія Петрука за участю заступника Міністра екології та природних ресурсів Віктора Вакараша, представників профільних міністерств, відомств та науковців.

Детальніше

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  •