Про роботу Колегії

Рiшення засiдання колегiї ДАЗВ від 29 липня 2014 року №4.1з питання «Про результати роботи ДАЗВ України та підприємств і установ, що належать до сфери ёго управління, у першому півріччі 2014 року та пріоритетні завдання на друге півріччя 2014 року»

ukraine 73x103 bw

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ЗОНОЮ ВІДЧУЖЕННЯ


РІШЕННЯ КОЛЕГІЇ

від 29 липня 2014 року

м. Чорнобиль

№4/1

 

 

РІШЕННЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ДАЗВ
з питання «Про результати роботи ДАЗВ України та підприємств і установ, що належать до сфери його управління, у першому півріччі 2014 року та пріоритетні завдання на друге півріччя 2014 року»

 


Заслухавши доповідь начальника відділу з питань управління об'єктами зони відчуження та забезпечення її бар'єрної функції ДАЗВ України Золотоверха В.М., а також співдоповіді керівників підприємств і установ, що належать до сфери управління ДАЗВ, про результати роботи у першому півріччі 2014 року та пріоритетні завдання на друге півріччя 2014 року, Колегія

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про підсумки роботи у першому півріччі 2014 року та пріоритетні завдання на друге півріччя 2014 року взяти до відома.

2. Роботу підприємств і установ, що належать до сфери управління ДАЗВ України, у першому півріччі 2014 року визнати задовільною.

3. Керівникам структурних підрозділів ДАЗВ:

3.1. Забезпечити якісне виконання функцій та завдань, покладених на підрозділи ДАЗВ, згідно з відповідними положеннями та планами робіт.

Термін виконання: друге півріччя 2014 року.

3.2. Посилити контроль за виконанням підприємствами та установами, що належать до сфери управління ДАЗВ, робіт та заходів на виконання бюджетних програм, відповідальним за виконання яких є ДАЗВ, а також за цільовим та економним використанням бюджетних коштів, матеріальних, трудових та енергетичних ресурсів, ефективним управлінням державним майном.

Термін виконання: до кінця 2014 року.

4. Керівникам підприємств і установ, що належать до сфери управління ДАЗВ:

4.1. Вжити заходів щодо збільшення обсягів отримання небюджетних надходжень коштів за рахунок виконання підприємствами окремих видів робіт (послуг).

Термін виконання: друге півріччя 2014 року.

4.2. Забезпечити якісне та своєчасне виконання запланованих робіт з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.

Термін виконання: згідно з планами заходів.

4.3. Вжити додаткових дієвих заходів, спрямованих на економне використання та подальше заощадження фінансових, трудових, матеріальних та енергетичних ресурсів.

Термін виконання: друге півріччя 2014 року.

5. Відділу з питань ЧАЕС та поводження з відпрацьованим ядерним паливом забезпечити направлення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Загальнодержавну програму зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об'єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему» в Верховну Раду України, для його подальшого розгляду.

Термін виконання: жовтень 2014 року.

6. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

Голова ДАЗВ України
Голова Колегії

В. Холоша

Секретар Колегії

Н. Сем'янівська

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію