Про роботу Колегії

Рiшення засiдання колегiї ДАЗВ від 29 липня 2014 року №4.2з питання «Про хід виконання заходів щодо зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об'єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему, а також перспективи подальшого використання

ukraine 73x103 bw

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ЗОНОЮ ВІДЧУЖЕННЯ


РІШЕННЯ КОЛЕГІЇ

від 29 липня 2014 року

м. Чорнобиль

№4/2

РІШЕННЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ДАЗВ
з питання «Про хід виконання заходів щодо зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об'єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему, а також перспективи подальшого використання промислового майданчика Чорнобильської АЕС»

 

Заслухавши доповідь виконуючого обов'язки генерального директора ДСП «Чорнобильська АЕС» Сейди В.О. про хід виконання заходів щодо зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об'єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему, а також перспективи подальшого використання промислового майданчика Чорнобильської АЕС, Колегія

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про хід виконання заходів щодо зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об'єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему, а також перспективи подальшого використання промислового майданчика Чорнобильської АЕС взяти до відома.

2. ДСП "Чорнобильська АЕС" (Грамоткін І.І.):

2.1. отримати дозвіл на експлуатацію заводу з переробки рідких радіоактивних відходів (ЗПРРВ);

Термін виконання: грудень 2014 року.

2.2. вжити заходів для ліквідації наслідків руйнування покрівлі машинного залу на об'єкті "Укриття";

Термін виконання: вересень 2014 року.

2.3. підготувати пропозиції щодо подальшого використання промислового майданчика Чорнобильської АЕС та подати їх до ДАЗВ України.

Термін виконання: вересень 2014 року.

3. Відділу з питань ЧАЕС та поводження з відпрацьованим ядерним паливом (Гнилицький Ю.І.) та ДСП "Чорнобильська АЕС" (Грамоткін І.І.) забезпечити подання проекту розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження проекту будівництва "Остаточне закриття та консервація блоків № 1, 2, 3 Чорнобильської АЕС" до Кабінету Міністрів України.

Термін виконання: грудень 2014 року.

4. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

 

Голова ДАЗВ України
Голова Колегії

В. Холоша

Секретар Колегії

Н. Сем'янівська

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію