Наказ ДАЗВ України від 29 липня 2011 року №35 «Про деякі питання, пов’язані з набранням чинності антикорупційним законодавством»

Дата публікації . Друк

ukraine 73x103 bw

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ

З УПРАВЛІННЯ ЗОНОЮ ВІДЧУЖЕННЯ

01030, м.Київ, вул.О.Гончара, 55а, тел.(044) 247-31-05, факс (044) 247-32-36, E-mail: azo@mns.gov.ua


 

НАКАЗ

«29» липня 2011 року

№35

Про деякі питання, пов’язані з
набранням чинності антикорупційним
законодавством

З метою виконання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» і наказу МНС від 01.07.2011 № 680 «Про деякі питання, пов’язані з набранням чинності антикорупційним законодавством» та профілактики корупційних проявів у системі Державного агентства України з управління зоною відчуження (далі – Державне агентство), 

НАКАЗУЮ:

1. Визначити сектор організаційно-правових і кадрових питань уповноваженим підрозділом Державного агентства, який бере участь у запобіганні, виявленні, а в установлених законом випадках – у здійсненні заходів щодо припинення корупційних правопорушень, відновленні порушених прав чи інтересів фізичних та юридичних осіб, інтересів держави, а також в інформаційному забезпеченні здійснення заходів щодо запобігання та протидії корупції, міжнародному співробітництву в цій сфері.

2. Керівникам структурних підрозділів Державного агентства забезпечити:

відкритість та прозорість у діяльності структурних підрозділів;
участь громадськості у заходах щодо запобігання та протидії корупції;
доведення до працівників Державного агентства Законів України «Про засади запобігання і протидії корупції», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення».

3. Сектору організаційно-правових і кадрових питань до 10.08.2011 попередити державних службовців про спеціальні обмеження та відповідальність за вчинення корупційних правопорушень, листи попереджень долучити до особових справ вказаних осіб.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою. 

Голова В. Холоша