Міжнародна діяльність

Про участь ДСП «ЦППРВ» у міжнародних проектах

У листопаді 2015 року було проведено декілька нарад з міжнародних проектів, які фінансуються Європейською Комісією.

24 листопада в Інституті геологічних наук НАН України (м. Київ) проведено координаційну нараду по проекту «Концепції захоронення РАО в Україні».

Детальніше

Розпочато роботу з піддомкрачування Західного моста системи основних кранів нового безпечного конфайнмента об’єкта «Укриття» НБК

За інформацією ДСП «Чорнобильська АЕС», 25 листопада в зоні монтажу нового безпечного конфайнмента на майданчику ЧАЕС розпочато роботу з піддомкрачування Західного моста системи основних кранів (СОК) нового безпечного конфайнмента об’єкта «Укриття» (НБК).

Детальніше

У Ланкастері (Великобританія) пройшла щорічна нарада за робочими пакетами проекту СOMET

З 21 по 28 листопада 2015 року у м. Ланкастері (Великобританія) пройшла щорічна нарада за робочими пакетами проекту СOMET, у якій від ДНДУ «Чорнобильський центр з проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів та радіоекології» взяв участь Сергій Гащак, заступник директора Міжнародної радіоекологічної лабораторії з науки – начальник відділу радіоекологічних досліджень.

Детальніше

Про зустріч із західними експертами за проектом «Підтримка в поводженні з радіоактивними відходами в Україні»

25 листопада 2015 р. в ДСП «Київський ДМСК» ДК «УкрДО «Радон» (м. Київ) відбулася зустріч західних експертів, задіяних в проекті «Підтримка в поводженні з радіоактивними відходами в Україні».
Під час зустрічі обговорювались аспекти транспортно-технологічної схеми перевезення радіоактивних відходів зі спецкомбінатів на комплекс виробництв «Вектор» та типи контейнерів для транспортування РАВ.

Детальніше

Про перетворення об’єкта«Укриття» на екологічно безпечну систему

  Роботи, що виконуються на етапі підготовки до перетворення об’єкта «Укриття» (ОУ) на екологічно безпечну систему (2008-2015 рр.) – це будівництво нового безпечного конфайнмента, створення дистанційно-керованих механізмів, розробка і апробація технологій вилучення паливовмісних матеріалів (ПВМ), створення  інфраструктури для поводження з вилученими радіоактивними відходами (РАВ).

Детальніше

 • 1
 • 2
 • 01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

  Тел.: (044) 594-82-42
  Факс: (044) 594-82-45

  dazv@dazv.gov.ua

  Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію