Міжнародна діяльність

Розпочато роботу з піддомкрачування Західного моста системи основних кранів нового безпечного конфайнмента об’єкта «Укриття» НБК

За інформацією ДСП «Чорнобильська АЕС», 25 листопада в зоні монтажу нового безпечного конфайнмента на майданчику ЧАЕС розпочато роботу з піддомкрачування Західного моста системи основних кранів (СОК) нового безпечного конфайнмента об’єкта «Укриття» (НБК).

СОК призначена для виконання демонтажу нестабільних конструкцій існуючого об’єкта «Укриття» після завершення будівництва НБК і складається з:

двох мостів по 96 метрів, що рухаються на 6 рейкових коліях в західно-східному напрямку на відмітці +82.000 м;
одного стандартного візка вантажопідйомністю в 50 тонн, що рухається над мостом в північно-південному напрямку, власна вага візка – 60 тонн;
одного безпечного візка (з аварійною лебідкою) вантажопідйомністю в 50 тонн, що рухається над мостом в північно-південному напрямку, власна вага візка – близько 70 тонн;
одного візка, обладнаного мобільною інструментальною платформою (МІП), вага якої – близько 110 тонн.

За матеріалами chnpp.gov.ua, 25 листопада цього року Західний міст було піднято на 100 мм, проведені заходи з тестування системи піддомкрачування, виконані геодезичні роботи.

26-27 листопада роботи були продовжені, і нині Західний міст піднятий на висоту понад 30 метрів.

Підйом СОК буде виконаний у два етапи. Підйом 1, що вже розпочатий (західний міст, стандартний візок, безпечний візок), планується закінчити в листопаді цього року. Підйом 2, що включає східний міст та мобільну інструментальну платформу, запланований на березень 2016.

Вага СОК при першому підйомі складе 825 тонн, при другому - 813 тонн. Роботи з підйому та їх точність координуються з виробником СОК (PaR Systems, США), субпідрядником з підйому є компанія VSL, Швейцарія, що має 40-річний досвід в підйомах важковагових вантажів у всьому світі.

 

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію