Міжнародна діяльність

Спеціалісти з Вірменії пройшли навчання у Чорнобильському центрі, що було організоване у рамках технічного співробітництва з МАГАТЕ

У тренінг-центрі Чорнобильського центру з проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів та радіоекології спеціалісти з Вірменії пройшли двохтижневий навчальний курс «Методи радіохімічного аналізу 90Sr, 234U, 235U, 238U в пробах навколишнього середовища».

Тренінг організовано в рамках реалізації Програми технічного співробітництва з МАГАТЕ. До програми тренінг-курсу увійшли теоретичні та практичні заняття.

«Теоретична частина включала огляд сучасних методик радіохімічного аналізу 90Sr та 234U, 235U, 238U у природному середовищі, вивчення принципів екстракційної хроматографії, правил здійснення вимірювань на альфа-спектрометрі, рідинному сцинтиляційному спектрометрі та газо-проточному пропорційному лічильнику, а також особливості підготовки зразків для вимірювань. В ході практичних занять відпрацьовано техніки виконання вимірювань 90Sr та 234U, 235U, 238U у зразках природного середовища», – повідомляє Михайло Бондарьков Генеральний директор Чорнобильського центру.

Учасники тренінгу дали високу оцінку практичним навичкам проведення вимірювань, отриманим в процесі занять, відмітили сучасність та практичність оснащення лабораторій Центру та висловили бажання подовжити співробітництво з його фахівцями.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію