Міжнародна діяльність

У Ланкастері (Великобританія) пройшла щорічна нарада за робочими пакетами проекту СOMET

З 21 по 28 листопада 2015 року у м. Ланкастері (Великобританія) пройшла щорічна нарада за робочими пакетами проекту СOMET, у якій від ДНДУ «Чорнобильський центр з проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів та радіоекології» взяв участь Сергій Гащак, заступник директора Міжнародної радіоекологічної лабораторії з науки – начальник відділу радіоекологічних досліджень.

COMET є проектом Європейського Радіоекологічного Альянсу (ALLIANCE) та проекту STAR у рамках Сьомої рамочної програми (FP7) Єропейської Комісії щодо розвитку радіоекології.

Слід зазначити, що Чорнобильський центр є одним з головних учасників проекту й відповідає за сприяння у реалізації окремих Робочих програм (WP) COMET на території зони відчуження, які отримали робочу назву «Чорнобильська радіоекологічна обсерваторія».

COMET має за мету вивчення питань впливу радіації на людину і довкілля та посилення всеєвропейських ініціатив через розвиток інтеграції радіоекологічних досліджень. COMET при співробітництві з Європейськими платформами щодо реагування на ядерні та радіологічні надзвичайні ситуації (NERIS) і дослідження ризиків малих доз (MELODI) значною мірою займається підготовкою імплементації зонтичної структури HORIZON 2020 для систем радіаційного захисту. В ході проекту передбачено розвивати стратегічні дослідницькі плани як основу для вироблення новітніх механізмів щодо спільного програмування й реалізації радіоекологічних досліджень. Дослідницька діяльність провадитиметься в кооперації з науковцями тих країн, де мали місце найпотужніші ядерні аварії. Проект також розвиватиме механізми поширення знань і підвищення кваліфікації з метою посилення можливостей фахівців європейських країн, їхньої компетенції та навичок у радіоекології.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію