Співробітництво з НАТО

На базі Дипломатичної академії при МЗС України відбулося урочисте вручення сертифікатів випускникам модульного курсу НАТО

05 грудня 2017 року на базі Дипломатичної академії при МЗС України відбулася урочиста церемонія закінчення інформаційно-ознайомчого курсу з євроатлантичної інтеграції та співробітництва України з НАТО у 2017 році, що організовується Програмою професійного розвитку Україна - НАТО за підтримки Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Іванни Климпуш-Цинцадзе.

Детальніше

На Житомирщині ліквідували могильник радіоактивних відходів «Вакуленчук»

За сприяння Трастового фонду НАТО в рамках міжнародної технічної допомоги на Житомирщині успішно реалізували пілотний проект з ліквідації могильника радіоактивних відходів «Вакуленчук».

Перенесення сховищ із областей України – одне з пріоритетних завданнь для безпеки нашої держави. Про це повідомив Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Віталій Петрук сьогодні під час прес-конференції з нагоди завершення проекту Трастового фонду НАТО щодо захоронення радіоактивних відходів з колишніх радянських військових об'єктів.

За його словами, ліквідація могильника суттєво підвищила безпеку одного з регіонів України – адже понад 30 тонн радіоактивних матеріалів було вилучено та перевезено на збереження до ліцензованих сховищ.

Детальніше

Фахівці ДАЗВ беруть участь у Програмі Україна-НАТО з професійного розвитку (ППР), а саме у модулях "Групи 100 лідерів", що проходять на базі Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка

Як центральний захід ППР, даний проект спрямований на допомогу Україні у формуванні міжвідомчої групи вибраних фахівців, задіяних у сфері євроатлантичного співробітництва та інтеграції. Члени «Групи 100 лідерів» матимуть спеціальні привілеї та пріоритет щодо участі у відповідних програмах підготовки. Ключова мета заходу полягає у наданні групі повноважень для ефективного проведення реформ у громадському секторі України та сприяння утворенню критичної маси орієнтованих на реформи працівників, чиї знання стануть ключовим фактором у здатності України підтримувати курс на реформи. Очікується, що вибрані таким чином працівники будуть безпосередньо задіяні у програмах реформування, євроатлантичній інтеграції та вирішенні проблем безпеки.

Детальніше

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію