Співробітництво з НАТО

На Житомирщині ліквідували могильник радіоактивних відходів «Вакуленчук»

За сприяння Трастового фонду НАТО в рамках міжнародної технічної допомоги на Житомирщині успішно реалізували пілотний проект з ліквідації могильника радіоактивних відходів «Вакуленчук».

Перенесення сховищ із областей України – одне з пріоритетних завданнь для безпеки нашої держави. Про це повідомив Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Віталій Петрук сьогодні під час прес-конференції з нагоди завершення проекту Трастового фонду НАТО щодо захоронення радіоактивних відходів з колишніх радянських військових об'єктів.

За його словами, ліквідація могильника суттєво підвищила безпеку одного з регіонів України – адже понад 30 тонн радіоактивних матеріалів було вилучено та перевезено на збереження до ліцензованих сховищ.

Детальніше

Фахівці ДАЗВ беруть участь у Програмі Україна-НАТО з професійного розвитку (ППР), а саме у модулях "Групи 100 лідерів", що проходять на базі Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка

Як центральний захід ППР, даний проект спрямований на допомогу Україні у формуванні міжвідомчої групи вибраних фахівців, задіяних у сфері євроатлантичного співробітництва та інтеграції. Члени «Групи 100 лідерів» матимуть спеціальні привілеї та пріоритет щодо участі у відповідних програмах підготовки. Ключова мета заходу полягає у наданні групі повноважень для ефективного проведення реформ у громадському секторі України та сприяння утворенню критичної маси орієнтованих на реформи працівників, чиї знання стануть ключовим фактором у здатності України підтримувати курс на реформи. Очікується, що вибрані таким чином працівники будуть безпосередньо задіяні у програмах реформування, євроатлантичній інтеграції та вирішенні проблем безпеки.

Детальніше

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію