Співробітництво з НАТО

ДАЗВ долучилось до роботи експертів НАТО із забезпечення державної стійкості України

Експерти ДАЗВ та підприємств зони відчуження взяли участь у консультаціях Дорадчої групи експертів НАТО щодо забезпечення стійкості держави і суспільства у сфері національної безпеки й здійснення оцінки цивільної готовності. Зокрема, значну увагу було приділено інформаційній безпеці та реагуванню на кіберзагрози.

Як зазначає начальник відділу з міжнародного співробітництва та зв’язків з громадськістю ДАЗВ Катерина Павлова, для України вивчення і використання позитивного зарубіжного досвіду щодо забезпечення стійкості держави дозволить вирішити значну частину безпекових питань. Зокрема, нам необхідні високий рівень адаптації до умов, що змінюються, здатність витримувати неочікувані удари, відновлювати рівновагу у суспільстві й зберігати безперервність процесу управління.

За результатами консультацій експерти НАТО підготують рекомендації для України щодо удосконалення заходів із забезпечення стійкості держави і суспільства, зокрема, у сфері безпеки. Ці рекомендації будуть використані для удосконалення системи державного управління на шляху до євроінтеграції.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію