Уточнена інформація про дату, час та місце проведення установчих зборів для формування складу Громадської ради при Державному агентстві України з управління зоною відчуження

Дата публікації . Друк

 З метою налагодження ефективної взаємодії з громадськістю та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» 16 червня 2016 р. о 10.00 за адресою м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26 (2-й поверх) відбудуться установчі збори для формування складу Громадської ради при Державному агентстві України з управління зоною відчуження.

Реєстрація учасників установчих зборів для формування складу Громадської ради при Державному агентстві України з управління зоною відчуження буде здійснюватися з 9:00 до 9:45 години за документом, що засвідчує особу. Реєстрації підлягають особи, що були внесені Ініціативною групою до списку кандидатів до складу Громадської ради в установленому порядку та особисто присутні на Установчих зборах.
Особи, які не зареєструвалися у встановлений строк, вважатимуться такими, що відмовились від участі в Установчих зборах.

Додаток:
1. Список кандидатів до складу громадської ради при Державному агентстві України з управління зоною відчуження, які братимуть участь в установчих зборах.
2. Список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах для формування громадської ради при при Державному агентстві України з управління зоною відчуження, які братимуть участь в установчих зборах.
3. Інформація про результати діяльності інститутів громадянського суспільства за останній рік, біографічні довідки делегованих ними представників.

 


PDF document 48
Список кандидатів до складу громадської ради при Державному агентстві України з управління зоною відчуження, які братимуть участь в установчих зборах


 


PDF document 48
Список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах для формування громадської ради при при Державному агентстві України з управління зоною відчуження, які братимуть участь в установчих зборах


 


PDF document 48
Інформація про результати діяльності інститутів громадянського суспільства за останній рік, біографічні довідки делегованих ними представників