Фахівці ДСП «Екоцентр» обговорювали проблеми сучасної ядерної енергетики на ХІІІ-й Міжнароднії науково-технічній конференції у м. Харкові

Written by DAZV.Posted in Uncategorised Print

З 18 по 20 жовтня 2017 року у м. Харкові відбулася ХІІІ Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених та фахівців.

Основні тематичні секції конференції: «Радіаційне матеріалознавство», «Розвиток ядерно-енергетичного комплексу в Україні»; «Ядерна, радіаційна і екологічна безпека при поводженні з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом»; «Робота з громадськістю в атомній галузі».

У ході конференції було акцентовано увагу на відповідальності, що лежить на молодих вчених і фахівцях, у перспективах та розвитку ядерної енергетики.

Серед учасників заходу, крім науковців і представників міжнародних та вітчизняних організацій, були присутні фахівці ДСП «Екоцентр» та Інституту проблем безпеки атомних електростанцій

Національної академії наук України (ІПБ АЕС НАНУ).

За словами заступника директора з наукової роботи ІПБ АЕС НАНУ Володимира Щербіна, проведення семінару є важливою подією, яка відіграє важливу роль при забезпеченні енергетичної безпеки України.