Представники керівництва групи компаній Bouygues відвідали Чорнобильську АЕС

26 жовтня Чорнобильську АЕС з ознайомчим візитом відвідали представники керівництва групи компаній Bouygues - генеральний директор Bouygues Telecom Олів'є Русса, керівник підрозділу цивільного будівництва Bouygues Travaux Publics Жан Філіп Трін і член виконавчого комітету компанії Марк Адлер.

У рамках візиту гості відвідали майданчик складання Арки нового безпечного конфайнмента, де отримали інформацію від керівника проекту «НОВАРКА» Ніколя Кая і генерального директора ДСП «Чорнобильська АЕС» Ігоря Грамоткіна, а також особисто ознайомилися з ходом робіт на ділянках, де нині ведуться найінтенсивніші роботи.

Під час зустрічі з топ-менеджерами компанії Bouygues генеральний директор ДСП «Чорнобильська АЕС» Ігор Грамоткін високо оцінив якість робіт і менеджмент компанії «НОВАРКА», який створив на майданчику зразкові умови для реалізації складного і безпрецедентного в світовій практиці проекту будівництва нового безпечного конфайнмента.

Довідково
Проект будівництва нового безпечного конфайнмента здійснює спільне підприємство NOVARKA (Франція), до складу якої на паритетних засадах (50% участь сторін) входять компанії VINCI Construction Grands Projets та Bouygues Travaux Publics. Основні субпідрядники: CIMOLAI (Італія) - робочий проект та виготовлення сталевих конструкцій; PaR (США) - проектування та виготовлення системи основних кранів; OKYANUS (Туреччина) - проектування, поставка та установка обшивки Арки.

За матеріалами офіційного сайту
ДСП «Чорнобильська АЕС»