ГОЛОВНА

Науковці ДНДУ «Чорнобильський центр» взяли участь у 12-му Славутицькому екофорумі

Науковці ДНДУ «Чорнобильський центр з проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів та радіоекології» презентували свій досвід і можливості учасникам 12-го Славутицького екофоруму, який проходив 25–27 квітня 2017 року у м. Славутичі в рамках роботи секції «Екологічні проблеми сталого розвитку та збереження навколишнього середовища» ІІ-ї Міжнародної конференції «Проблеми зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища».

Детальніше

Керівники компанії «Black&Veatch» (Великобританія) відвідали ЦСВДІВ комплексу виробництв «Вектор»

20 квітня 2017 року в рамках реалізації міжнародного контракту «Підтримка введення в експлуатацію, ліцензування та управління центральним сховищем відпрацьованих джерел іонізуючого випромінювання (ЦСВДІВ)», що фінансується Урядом Великобританії, відбувся офіційний візит делегації, представлений керівництвом компанії Замовника «Black&Veatch» (Великобританія), та керівником проекту від Департаменту бізнесу, енергетики та промислової стратегії (ДБЕПС) Уряду Великобританії паном Філом Річардсом.

Детальніше

Заходи із підвищення екологічної безпеки на території зони відчуження будуть продовжені у 2017 році

Одним із пріоритетів діяльності Уряду в природоохоронній сфері залишається реалізація заходів, які сприяли підвищенню рівня екологічної безпеки на території зони відчуження. Про це заявив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак у Чорнобилі, де сьогодні відбуваються заходи щодо вшанування пам’яті ліквідаторів техногенної катастрофи на ЧАЕС.

Детальніше

ІНФОРМАЦІЯ про проведення публічного звіту Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження ПЕТРУКА ВІТАЛІЯ ВІКТОРОВИЧА

Відповідно до ст. 45 Закону України «Про державну службу», 11 травня 2017 року о 14 год. 00 хв. за адресою: м. Київ, бул. Лесі Українки, 26, 2-й поверх, к. 208 відбудеться представлення публічного звіту Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження про підсумки роботи за 2016 рік.

Регламент проведення публічного звіту:

Для звіту Голови – до 40 хвилин.
Для відповідей на запитання – до 20 хвилин.
Закінчення публічного звіту – до 15-ї години.

Детальніше

Звернення Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження з нагоди 31-х роковин Чорнобильської катастрофи

Шановні колеги! Шановні співвітчизники!

26 квітня 2017 року ми знову вшановуємо пам'ять тих, хто віддав своє життя заради великої перемоги над катастрофою світового масштабу, якої у 1986 році з надією та сподіванням на життя чекало усе свідоме людство планети. Велику перемогу було здобуто непомірною ціною – ціною людських життів та здоров’я.

Кожного року нас меншає – йдуть з життя ліквідатори, яких здолала хвороба, спричинена радіацією, і втрати ці болісно відгукуються у наших серцях. Нам залишаються лише фотографії, нечисленні кіноматеріали – відображення тих тяжких місяців невтомної боротьби з ядерним ворогом, що підступно вдерся у життя людей, та пам’ять сердець, яка невгасимим вогником буде жевріти доти, доки буде жити людина. А ще нас об’єднують щорічні зустрічі у квітні та грудні.

Детальніше

Більше статей...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

  Тел.: (044) 594-82-42
  Факс: (044) 594-82-47

  dazv@dazv.gov.ua

  Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію Повідом про корупцію