ГОЛОВНА

ДСП «ЦППРВ» відвідали експерти робочої групи МАГАТЕ «LeTrench»

24 травня 2017 року ДСП «Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами» відвідали міжнародні та вітчизняні експерти робочої групи МАГАТЕ «LeTrench» з метою обміну досвідом з проблем безпечного поводження з радіоактивними відходами. До складу робочої групи увійшли представники США, Англії, Японії, Австралії, Бразилії, Угорщини, Аргентини, Литви, Мексики, Норвегії, Румунії, Таджикистану, а також начальник управління поводження з радіоактивними відходами Державної інспекції ядерного регулювання України Наталія Рибалка.

Детальніше

На території зони відчуження висадили саджанці павловнії

У рамках Угоди про співробітництво у сфері наукової, науково-технічної та освітньої діяльності між Державним агентством України з управління зоною відчуження та Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління Міністерства екології та природних ресурсів України, ТОВ «Науковий парк Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління «ЧОРНОБИЛЬ» (далі – ТОВ «Науковий парк «ЧОРНОБИЛЬ») спільно з ТОВ «Павловнія Груп Україна» розпочали практичну реалізацію проекту з висаджування на території зони відчуження саджанців павловнії (Paulownia Clone in Virto 112®) та подальших наукових досліджень. За словами генерального директора ТОВ «Науковий парк «ЧОРНОБИЛЬ» Тараса Іващенка, метою проекту є запровадження екологічно ефективних зелених насаджень для покращення життєдіяльності на територіях населених пунктів з підвищеним антропогенним впливом на довкілля. 23 травня 2017 року представники вищевказаних товариств та фахівці ДСП «Північна Пуща» висадили 45 саджанців павловнії у відселеному селі Паришів.

Детальніше

Результати засідання постійно діючої Комісії з проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління Державного агентства України з управління зоною відчуження

24 травня 2017 року о 12.00 годині відбулося засідання постійно діючої Комісії з проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління Державного агентства України з управління зоною відчуження (далі – Комісія), на якому було розглянуто конкурсні пропозиції учасників конкурсного відбору на посаду керівника Державного спеціалізованого підприємства «Львівський державний міжобласний спеціальний комбінат».

Детальніше

Триває робота з виявлення та затримання порушників правового і радіаційного режиму на території зони відчуження

22 травня 2017 року працівники Відділу поліції зони Чорнобильської АЕС спільно з фахівцями Відділу прикордонної служби «Іванків» під час патрулювання в районі відселеного села Черевач затримали трьох громадян України, жителів міста Київ.

Детальніше

ОСТАП СЕМЕРАК: «ПАРЛАМЕНТ УХВАЛИВ У ПЕРШОМУ ЧИТАННІ ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО ВІДНОВЛЕННЯ СТАТУСУ ДЕРЖАВНОГО ФОНДУ ПОВОДЖЕННЯ З РАДІОАКТИВНИМИ ВІДХОДАМИ»

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак переконаний, що створення нового механізму управління Державним фондом поводження з радіоактивними відходами (далі – Фонд), з урахуванням кращих зразків міжнародної практики, забезпечить їх якісне та безпечне захоронення. Про це він заявив під час засідання у Верховній Ради, де сьогодні було розглянуто низку екологічних законопроектів.

Детальніше

Більше статей...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

  Тел.: (044) 594-82-42
  Факс: (044) 594-82-45

  dazv@dazv.gov.ua

  Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію Повідом про корупцію