ГОЛОВНА

Рятувальники зони відчуження проводять внутрішню роз'яснювальну роботу серед працівників підприємств щодо запобігання виникненню пожеж в природних екосистемах

Питання пожежної безпеки лісових масивів та торфовищ на території зони відчуження залишається актуальним будь-якої пори року та особливо загострюється в пожежонебезпечний період, адже щороку саме в цей час на території зони відчуження найчастіше виникають масштабні пожежі в природних екосистемах. Вони охоплюють великі площі, важко піддаються гасінню, завдають значних матеріальних збитків державі та погіршують стан екологічної безпеки прилеглих територій.

Детальніше

Фахівці з пожежної безпеки Королівства Нідерландів ознайомилися з досвідом ліквідації пожеж рятувальників зони відчуження

У рамках чотирьохденного семінару, проведення якого ініціювали та організували працівники Державної науково-дослідної установи «Чорнобильський центр з проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів та радіоекології», 20 червня 2017 року зону відчуження відвідали представники Академії пожежної безпеки Інституту фізики та безпеки Королівства Нідерландів.

Детальніше

Експерти України та Японії обговорили перспективи науково-технічної співпраці у зоні відчуження

16 червня 2017 р. відбувся візит до зони відчуження фахівців Японського агентства міжнародного співробітництва (Japan International Cooperation Agency (JICA), яку очолював Президент агентства Шинічі Кітаока.

Детальніше

Уряд розглянув та схвалив внесення змін до Загальнодержавної програми зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС

21 червня 2017 року на засіданні Кабінету Міністрів України було розглянуто та схвалено проект Закону України «Про внесення змін до Загальнодержавної програми зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему», яким передбачається виконання та фінансування відповідних робіт протягом наступних років – до 2020 року.

Детальніше

У зоні відчуження пройшли спільні радіологічні дослідження українських та норвезьких науковців

З 12 по 16 червня 2017 року тривав робочий візит до зони відчуження групи вітчизняних та іноземних науковців Українського науково-дослідного інституту сільськогосподарської радіології (УкрНДІСГР) Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП) та Норвезького університету наук про життя центру радіоактивності навколишнього середовища (NMBU/CERAD).

Детальніше

Більше статей...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

  Тел.: (044) 594-82-42
  Факс: (044) 594-82-45

  dazv@dazv.gov.ua

  Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію Повідом про корупцію