ГОЛОВНА

У Чорнобилі проведено нараду про стан готовності підприємств до пожежонебезпечного періоду та початку весняного водопілля

У зв’язку з настанням пожежонебезпечного періоду та початком весняного водопілля, 21 березня 2017 року в приміщенні ДАЗВ у м. Чорнобиль відбулась нарада, на якій були присутні фахівці служб цивільного захисту та техногенної безпеки підприємств зони відчуження.

Детальніше

НАЗК приймає пропозиції та зауваження до антикорупційної програми ДАЗВ

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) приймає пропозиції та зауваження від громадськості та експертів до антикорупційної програми Державного агентства України з управління зоною відчуження (ДАЗВ) на 2017 рік (https://nazk.gov.ua/derzhavne-agentstvo-ukrayiny-z-upravlinnya-zonoyu-vidchuzhennya).

Детальніше

У зоні відчуження затримано порушників правового і радіаційного режиму

Минулого тижня, під час патрулювання в районі відселеного села Залісся, працівники Відділу поліції зони Чорнобильської АЕС затримали двох громадян України – жителів міста Київ та Київської області, які незаконно проникли на територію зони відчуження поза контрольно-пропускними пунктами.

Детальніше

Про стан робіт щодо пропуску весняного водопілля на водних об’єктах зони відчуження

З метою уникнення негативних наслідків весняного водопілля та на виконання Плану заходів з підготовки водоохоронних споруд та підприємств зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення (далі – зона відчуження) до пропуску осінньо-зимових паводків та весняної повені, фахівці відділення з експлуатації водоохоронних споруд та систем ДСП «Екоцентр» утримують в готовності польдерну насосну станцію та насосну станцію в районі водойми-охолоджувача, забезпечують постійне спостереження за гідрологічним режимом, льодоутворенням та формуванням заторів на річці Прип’ять, малих річках і водоохоронних спорудах у зоні відчуження. На період проходження повені створено резервні механізовані загони, які утримують водоохоронні споруди зони відчуження в технічно справному стані.

Детальніше

Фахівці підприємств зони відчуження пройшли тренінг з індивідуальної безпеки під час гасіння лісових пожеж

У рамках співпраці між Державним агентством України з управління зоною відчуження, Лісовою Службою США та Регіональним Східноєвропейським центром моніторингу пожеж (REEFMC) 16 березня 2017 року в м. Чорнобиль пройшли навчання фахівці ДСП «Північна Пуща», ДП «ЦОТІЗ» та Одинадцятого державного пожежно-рятувального загону (м. Чорнобиль) Головного управління ДСНС України у Київській області.

Детальніше

Більше статей...

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

    Тел./факс: (044) 594-82-42 dazv@dazv.gov.ua

    Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію Повідом про корупцію