ВСІ НОВИНИ

Рятувальники зони відчуження проводять внутрішню роз'яснювальну роботу серед працівників підприємств щодо запобігання виникненню пожеж в природних екосистемах

Питання пожежної безпеки лісових масивів та торфовищ на території зони відчуження залишається актуальним будь-якої пори року та особливо загострюється в пожежонебезпечний період, адже щороку саме в цей час на території зони відчуження найчастіше виникають масштабні пожежі в природних екосистемах. Вони охоплюють великі площі, важко піддаються гасінню, завдають значних матеріальних збитків державі та погіршують стан екологічної безпеки прилеглих територій.

Детальніше

У зоні відчуження пройшли спільні радіологічні дослідження українських та норвезьких науковців

З 12 по 16 червня 2017 року тривав робочий візит до зони відчуження групи вітчизняних та іноземних науковців Українського науково-дослідного інституту сільськогосподарської радіології (УкрНДІСГР) Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП) та Норвезького університету наук про життя центру радіоактивності навколишнього середовища (NMBU/CERAD).

Детальніше

Керівники Державного агентства України з управління зоною відчуження налагоджують співпрацю з білоруськими колегами у рамках підсумків переговорів Президентів двох країн

Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Віталій Петрук обговорив з керівником Департаменту по ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС Республіки Білорусь Олександром Титоком та керівником Адміністрації зони відчуження та відселення Республіки Білорусь Василем Шабловським питання наукової співпраці та обміну досвідом у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Йшлося також про механізми ефективного інформування населення щодо подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Детальніше

Фахівці з пожежної безпеки Королівства Нідерландів ознайомилися з досвідом ліквідації пожеж рятувальників зони відчуження

У рамках чотирьохденного семінару, проведення якого ініціювали та організували працівники Державної науково-дослідної установи «Чорнобильський центр з проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів та радіоекології», 20 червня 2017 року зону відчуження відвідали представники Академії пожежної безпеки Інституту фізики та безпеки Королівства Нідерландів.

Детальніше

Розпочато комплексні випробовування обладнання СВЯП-2

16 червня на майданчику будівництва сховища відпрацьованого ядерного палива після успішного завершення монтажу та проведення індивідуальних приймальних випробувань обладнання розпочато комплексні випробування обладнання технологічних систем, зокрема системи підготовки та подачі стисненого повітря.

Детальніше

На Чорнобильській АЕС схвалили протипожежні заходи на третій квартал цього року

14 червня 2017 року під головуванням директора технічного - головного інженера ДСП «Чорнобильська АЕС» Андрія Білика проведено нараду з питання покращення роботи, спрямованої на запобігання виникненню пожеж на підприємстві. В нараді взяли участь фахівці Відділення організації запобігання надзвичайним ситуаціям по ДСП «Чорнобильська АЕС» Одинадцятого державного пожежно-рятувального загону (м. Чорнобиль).

Детальніше

Уряд розглянув та схвалив внесення змін до Загальнодержавної програми зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС

21 червня 2017 року на засіданні Кабінету Міністрів України було розглянуто та схвалено проект Закону України «Про внесення змін до Загальнодержавної програми зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему», яким передбачається виконання та фінансування відповідних робіт протягом наступних років – до 2020 року.

Детальніше

Міжнародний проект «Підтримка в поводженні з радіоактивними відходами в Україні» знаходиться на завершальній стадій

13 та 14 червня 2017 р. в Спільному Офісі Підтримки (JSO) у м. Київ відбулась нарада експертів європейської компанії RISKAUDIT з фахівцями Державної інспекції ядерного регулювання України, Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки та ДСП «Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами» (ДСП «ЦППРВ»). В нараді також взяли участь фахівці Консорціуму PLEJADES GmbH Зоран Дрейс та Норберт Молитор (Федеративна Республіка Німеччина), які являються керівниками проекту «Підтримка в поводженні з радіоактивними відходами в Україні».

Детальніше

У зоні відчуження проводяться рейди-патрулювання для запобігання браконьєрству

З 8 по 14 червня 2017 року фахівцями лісової охорони та єгерської служби сектору охорони і захисту тваринного світу ДСП «Північна Пуща» здійснювалися рейди-патрулювання у лісах зони відчуження.

Детальніше

Експерти України та Японії обговорили перспективи науково-технічної співпраці у зоні відчуження

16 червня 2017 р. відбувся візит до зони відчуження фахівців Японського агентства міжнародного співробітництва (Japan International Cooperation Agency (JICA), яку очолював Президент агентства Шинічі Кітаока.

Детальніше

Українські спеціалісти спільно з експертами МАГАТЕ працюють над розробленням Концепції Загальнодержавної програми поводження з РАВ та ВЯП

У Державному агентстві України з управління зоною відчуження (ДАЗВ) під час робочої наради з експертами МАГАТЕ було розглянуто можливість надання підтримки з боку МАГАТЕ в розробленні Концепції Загальнодержавної програми поводження з радіоактивними відходами (РАВ) та відпрацьованим ядерним паливом (ВЯП).

Детальніше

Підбито підсумки конкурсу на кращий ескізний проект скульптурної композиції Олександрові Лелеченку

Підбито підсумки конкурсу на кращий ескізний проект скульптурної композиції, присвяченої Герою України Олександру Григоровичу Лелеченку.

Детальніше

Більше статей...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

  Тел.: (044) 594-82-42
  Факс: (044) 594-82-45

  dazv@dazv.gov.ua

  Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію Повідом про корупцію