ВСІ НОВИНИ

На контрольно-пропускному пункті «Дитятки» проводять температурний скринінг працівників зони відчуження

Медики Державного закладу «Центр спеціалізованої медичної допомоги зони відчуження Міністерства охорони здоров’я України» з початком введення карантину, який пов'язаний із попередженням можливого поширення коронавірусної інфекції на території зони відчуження, проводить температурний контроль працівників зони відчуження.

Детальніше

В рамках проєкту Україна-НАТО у зоні відчуження створили спеціальний майданчик для довготермінового зберігання «історичних» РАВ

Для забезпечення безпечного зберігання «історичних» радіоактивних відходів, на ПЗРВ «Буряківка», який розташований у зоні відчуження, було створено спеціальний майданчик для цього типу відходів.

Детальніше

ЧАЕС переводить частину персонал станції на особливий режим роботи

На виконання Указу Президента України №87/2020 для нерозповсюдження коронавірусу COVID-19 адміністрація ЧАЕС прийняла рішення з 19 березня перевести персонал станції на особливий режим роботи.

Детальніше

ДАЗВ та чорнобильські підприємства підвищили знання та навички з туристичної екосистеми цифрових інструментів від Google

Фахівці ДАЗВ та підприємств зони відчуження взяли участь в онлайн-тренінгу «Туристична екосистема цифрових інструментів», який було організовано Державним агентством розвитку туризму України за ініціативи Google. Усі отримані знання та навички учасники тренінгу планують використати задля покращення туристичного потенціалу Чорнобильської зони відчуження.

Детальніше

Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник започатковує рубрику «Карантин з користю»

В рамках цієї рубрики на сторінці заповідника будуть з'являтися сценарії, майстер-класи, лекції, науково-популярні статті та інші цікавинки, якими зможуть скористатися всі охочі.

Детальніше

Зону відчуження закрито для відвідувачів. Підприємства виконують основні функції безперебійно

З метою попередження поширення коронавірусної інфекції Covid-19, враховуючи рішення Уряду та рекомендації МОЗ, у ДАЗВ було прийнято рішення з 18 березня тимчасово зупинити відвідування зони відчуження та зони безумовного (обов’язкового) відселення для відвідувачів до закінчення карантину.

Детальніше

У Чорнобилі проводять дезінфекцію вулиць

У вахтовому містечку Чорнобиль, що знаходиться у зоні відчуження, Державне спеціалізоване підприємство «Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами» проводить дезінфекцію основних вулиць та пішохідних доріжок хлоровмісним розчином, для попередження можливого поширення коронавірусної інфекції на території зони відчуження.

Детальніше

У ДАЗВ проінформували Мінекоенерго щодо проведення оперативних дій з метою недопущення поширення коронавірусу

20 березня відбулася селекторна нарада заступника Міністра енергетики та захисту довкілля, співголови Оперативного штабу Мінекоенерго Олексія Рябчина та заступника Міністра Володимира Головатенко з органами виконавчої влади, які належать до сфери управління Мінекоенерго.

Детальніше

ДАЗВ: гнучкий графік, онлайн-наради, дотримання правил гігієни

З 16 березня у Державному агентстві України з управління зоною відчуження вжито усіх заходів з метою попередження виникнення гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом Covid-19, на основі відповідних рекомендацій МОЗ та рішень Уряду.

Детальніше

«Голос зони відчуження» закликає усіх дотримуватися рекомендацій МОЗ під час карантину

У зоні відчуження через систему оповіщення цивільного захисту, точки радіосповіщення, які розміщені в офісних приміщеннях, та акустичну систему на КП «Дитятки» закликають працівників дотримуватися рекомендацій МОЗ, аби недопустити поширення гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом Covid-19.

Детальніше

Пошукова експедиція спростувала наявність сільськогосподарської діяльності у зоні відчуження

Одразу після резонансної заяви Уповноваженого Президента України з питань земельних відносин Романа Лещенко про вирощування сільгосппродукції на чорнобильських землях та знімків із супутника, т. в. о. Голови ДАЗВ Катерина Павлова ініціювала та організувала «пошукову експедицію» до зони відчуження щодо виявлення ознак сільськогосподарської діяльності.

Детальніше

У зоні відчуження готуються до пожежонебезпечного сезону

Під час робочої поїздки до зони відчуження т.в.о. Голови ДАЗВ Катерина Павлова разом з керівництвом ДСП «Північна Пуща» оглянули у Дитятківському лісництві створення мінералізованих смуг по периметру зони відчуження та ознайомилися із загальним станом виконання комплексу робіт з підготування до пожеженебезпечного періоду.

Детальніше

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

  Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
            (044) 594-82-45 (канцелярія)

  office[]dazv.gov.ua

  Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію