ВСІ НОВИНИ

Відень побачив Чорнобильську територію змін крізь об'єктиви українських фотографів

У Novomatic Forum Gallery відкрилася фотовиставка «Чорнобиль – територія змін», де представлені роботи українських фотографів. Експозиція демонструє перетворення зони відчуження навколо Чорнобильської АЕС з місця глобальної екологічної катастрофи на територію інновацій і відродження дикої природи.

Детальніше

Вітаємо з Днем рятувальника!

Ви – наша опора й надія. Саме Ви першими приходите на допомогу у разі надзвичайних ситуацій у зоні відчуження і самовіддано боротесь з руйнівною стихією, тож зичимо Вам наснаги та мужності!

Детальніше

Громадськість та ЗМІ оглянули місця вибіркових санітарних рубок у зоні відчуження

Представники громадськості й ЗМІ спільно з Головою Державного агентства України з управління зоною відчуження Віталієм Петруком, народним депутатом України Остапом Єднаком та керівництвом Державного спеціалізованого підприємства «Північна Пуща» відвідали місця проведення вибіркових санітарних рубок у зоні відчуження.

Детальніше

У Чорнобилі відбулись відкриті спортивні змагання серед команд підприємств зони відчуження

У м. Чорнобиль відбулись відкриті спортивні змагання другого етапу на Кубок ДАЗВ серед команд підприємств зони відчуження з волейболу, настільного тенісу, міні-футболу, бадмінтону, шашок, швидких шахів та більярду, приурочені до Дня фізичної культури та спорту.

Детальніше

У зоні відчуження триває процес підготовки до демаркації українсько-білоруського державного кордону

У процесі XVIII засідання Спільної українсько-білоруської демаркаційної комісії у місті Пінськ робочі групи обох країн обговорили питання демаркації державних кордонів у межах Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника з боку України та Поліського державного радіаційно-екологічного заповідника з боку Білорусі. Цей процес розпочався як результат домовленостей між президентами й урядами України й Білорусі.

Детальніше

Чорнобильський стенд завдяки новітнім технологіям став найбільш популярним на міжнародній виставці при МАГАТЕ

Стенд Державного агентства України з управління зоною відчуження б’є рекорди на міжнародній виставці у рамках 62-ої Генконференції МАГАТЕ. За перший день його відвідало понад 2000 гостей, які активно цікавилися чорнобильською експозицією.

Детальніше

ДАЗВ та Чорнобильська профспілка працюють над захистом соціально-економічних прав й інтересів працівників зони відчуження

Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Віталій Петрук взяв участь у конференції Чорнобильської об’єднаної організації профспілки (ЧООП), яка відбулась в Будинку культури (м. Чорнобиль). Під час конференції заслухали інформацію про: стан та потребу у фінансуванні в 2018-2019 роках, підвищення рівня заробітних плат на підприємствах зони відчуження.

Детальніше

Для відвідувачів зони відчуження розроблено нові маршрути

У зоні відчуження з’явилися 4 нові маршрути місцями, де збереглися цікаві пам’ятки нашої історії, територією археологічних розкопок у Чорнобилі та ландшафтами Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.

Детальніше

ДАЗВ вперше представляє стенд «Чорнобиль - територія змін» на міжнародній виставці у Відні в ООН

У Віденському відділенні ООН у рамках 62-ої генеральної Конференції МАГАТЕ відбулось урочисте відкриття міжнародної виставки, що проходить 17-21 вересня, на якій Державне агентство України з управління зоною відчуження (ДАЗВ) вперше презентує власний стенд «Чорнобиль – територія змін».

На експозиції представлені досягнення України в подоланні наслідків Чорнобильської аварії, знятті ЧАЕС з експлуатації та перетворенні об'єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему, а також презентовано потенціал зони відчуження.

Детальніше

Підприємства ДАЗВ активно готуються до зими

Наразі відбувається активна заготівля запасів кормів, що будуть взимку використані для підгодівлі диких тварин, адже для них холодні та сніжні зими – найтяжчий період. Так, працівники Чорнобильського радіаційно-екологічного заповідника вже розпочали активну заготівлю «віників» для коней Пржевальського, а на ДСП «ЦППРВ»  виготовили 5 спеціальних годівничок та кілька поїлок.

Детальніше

У зоні відчуження розпочато впровадження електронних квитків для відвідувачів

У тестовому режимі запрацювала система «Електронний квиток», яка удосконалить двосторонній зв’язок із відвідувачами, забезпечить прозорість процесів проходження заявки для відвідування зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення.

Детальніше

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

  Тел.: (044) 594-82-42
  Факс: (044) 594-82-45

  dazv@dazv.gov.ua

  Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію