ВСІ НОВИНИ

Патрулювання рейдових груп для запобігання браконьєрству у лісах зони відчуження у січні 2108 року

З 11 по 17 січня 2018 року фахівці лісової охорони ДСП «Північна Пуща» здійснювали рейди-патрулювання у лісах зони відчуження.

Детальніше

У грудні 2017 року у зоні відчуження стан питної води відповідав вимогам нормативних документів

«У грудні 2017 року виконувались вимірювання об’ємної активності радіонуклідів у воді з водопровідної мережі м. Чорнобиль», – повідомила начальник інформаційного науково-аналітичного відділу ДСП «Екоцентр» Тетяна Нікітіна.

Детальніше

У зоні відчуження у IV кварталі 2017 року знизилась кількість порушників режиму радіаційної безпеки

Протягом жовтня – грудня 2017 року під час проведення рейдів та патрулювання у зоні відчуження працівники Відділу поліції зони Чорнобильської АЕС Головного управління Національної поліції в Київській області спільно з фахівцями загону охорони № 3 Відділення забезпечення фізичного захисту та охорони об’єктів зони відчуження ДСП «Чорнобильський спецкомбінат» затримали 30 порушників радіаційної безпеки. Це майже на 17 % менше, ніж у аналогічний період 2016 року, тоді кількість порушників становила 36 осіб.

Детальніше

Міжнародна фінансова корпорація підписала меморандум про підтримку ДАЗВ у сприянні розвитку відновлювальної енергетики у зоні відчуження

У рамках виконання проекту, який передбачає, серед іншого, будівництво сонячних електростанцій у зоні відчуження, між Державним агентством України з управління зоною відчуження і Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), що входить до Групи Світового банку, було підписано Меморандум про взаєморозуміння.

Детальніше

У зоні відчуження від снігу очистили понад 500 км доріг

Шляхова дільниця Відділення ремонтно-будівельних робіт ДСП «Чорнобильський спецкомбінат» інформує, що 18 січня 2018 року для очищення доріг зони відчуження від снігу та посипання дорожнього покриття піскосумішшю було задіяно п’ять одиниць спецтехніки, а саме: дві комбіновані дорожні машини, трактор ЮМЗ, навантажувач та автогрейдер.

Детальніше

Результати проведення роз'яснювальної роботи з попередження пожеж під час опалювального сезону у зоні відчуження

Щороку з початком опалювального сезону зростає кількість пожеж, пов’язаних з порушенням правил пожежної безпеки  (використання несправних або саморобних електрообігрівачів, опалювальних печей,  короткі замикання внаслідок перевантаження електромереж тощо).

Детальніше

Перспективи розвитку Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника на 2018-2019 роки

У 2017 році в рамках реалізації міжнародного проекту ЮНЕП/ГЕФ «Збереження, посилення та управління запасами вуглецю та біорізноманіттям у Чорнобильській зоні відчуження» розпочалося виконання двох ключових контрактів з розроблення проекту організації території та землеустрою Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.

Детальніше

На оперативній нараді серед керівників зони відчуження було визначено пріоритети роботи на 2018 рік та з'ясовано стан технічної готовності до погіршення погодних умов

17 січня 2018 року Голова ДАЗВ Віталій Петрук провів у м. Чорнобилі нараду серед керівників підприємств, установ та організацій зони відчуження. На нараді були присутні Голова Державної інспекції ядерного регулювання України Григорій Плачков та Голова Атомпрофспілки України Валерій Матов.

Детальніше

Голова ДАЗВ Віталій Петрук представив колективу Державної корпорації «Українське державне об'єднання «Радон» нового керівника

10 січня 2018 року Голова ДАЗВ Віталій Петрук представив колективу Державної  корпорації «Українське державне об'єднання «Радон»  нового Генерального директора  – Андрія Анатолійовича Бургомістренка, якого також  призначено і виконуючим обов’язки директора ДСП «Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами».

Голова Держатомрегулювання ознайомився зі станом виконання робіт на ЧАЕС

17 січня 2018 року Голова ДАЗВ Віталій Петрук разом з керівництвом ДСП «Чорнобильська АЕС» ознайомили Голову Державної інспекції ядерного регулювання України Григорія Плачкова з реалізацією міжнародних проектів на майданчику ЧАЕС.

Детальніше

ЧАЕС отримала сертифікат на огороджувальний контур НБК

Чорнобильська АЕС у грудні минулого року отримала відповідний сертифікат Державної архітектурно-будівельної інспекції України, який засвідчує відповідність проектній документації і готовність до експлуатації огороджувального контуру НБК.

Детальніше

У зоні відчуження удвічі збільшилася кількість червонокнижного хижака орлана-білохвоста

Наприкінці грудня минулого року Український центр дослідження хижих птахів у рамках співробітництва з ДСП «Екоцентр» провів польові дослідження з метою обліку у зоні відчуження чисельності одного з найбільших представників хижих птахів Євразії – орлана-білохвоста, що внесений до Червоної книги України.

Детальніше

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

  Тел.: (044) 594-82-42
  Факс: (044) 594-82-45

  dazv@dazv.gov.ua

  Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію