ВСІ НОВИНИ

ДСП «ЦППРВ» прийняло на довгострокове зберігання чергову партію ВДІВ

Згідно з ліцензією, отриманою ДСП «Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами» (ДСП «ЦППРВ») від Держатомрегулювання України на право провадження діяльності з переробки і зберігання радіоактивних відходів, 14 та 22 березня 2017 року ДСП «ЦППРВ» прийняло від ДСП «Харківський державний міжобласний спеціальний  комбінат» та ДСП «Київський  державний міжобласний спеціальний  комбінат» ДК «УкрДО «Радон» чергову партію відпрацьованих джерел іонізуючого випромінювання (ВДІВ) на довгострокове зберігання у Централізованому сховищі відпрацьованих джерел іонізуючого випромінювання комплексу виробництв «Вектор».

Проведено позапланову перевірку з питань дотримання вимог фізичного захисту при перевезенні радіоактивних матеріалів

На підставі розпорядчих документів ДАЗВ та затвердженого директором ДП «Центр організаційно-технічного і інформаційного забезпечення управління зоною відчуження» (ДП «ЦОТІЗ) «Плану проведення позапланової перевірки дотримання вимог фізичного захисту…», 22 березня 2017 року фахівці відділу підготовки рішень з фізичного захисту ядерних та радіаційно-небезпечних об’єктів та мобілізаційної готовності ДП «ЦОТІЗ» провели позапланову перевірку ДП «Управління забезпечення функціонування об’єктів Чорнобильської АЕС» з питань дотримання вимог фізичного захисту при перевезенні радіоактивних матеріалів спеціальним автотранспортом за визначеними маршрутами.

Детальніше

Про стан робіт щодо пропуску весняного водопілля на водних об’єктах зони відчуження

З метою уникнення негативних наслідків весняного водопілля та на виконання Плану заходів з підготовки водоохоронних споруд та підприємств зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення (далі – зона відчуження) до пропуску осінньо-зимових паводків та весняної повені, фахівці відділення з експлуатації водоохоронних споруд та систем ДСП «Екоцентр» утримують в готовності польдерну насосну станцію та насосну станцію в районі водойми-охолоджувача, забезпечують постійне спостереження за гідрологічним режимом, льодоутворенням та формуванням заторів на річці Прип’ять, малих річках і водоохоронних спорудах у зоні відчуження. На період проходження повені створено резервні механізовані загони, які утримують водоохоронні споруди зони відчуження в технічно справному стані.

Детальніше

Тваринний світ зони відчуження в об’єктиві фотокамер

Відповідно до Угоди про наукове співробітництво у галузі екологічних досліджень між ДСП «Екоцентр» та Університетом Південної Кароліни (УПК) і Київським національним університетом імені Тараса Шевченка виконуються науково-дослідні роботи з вивчення впливу наслідків Чорнобильської катастрофи на популяції птахів та тварин в умовах зон відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення (далі – зона відчуження).

Детальніше

Проведено заняття з окремих питань цивільного захисту та радіаційної безпеки

21 березня на виконання Плану основних заходів цивільного захисту зони відчуження на 2017 рік, затвердженого наказом ДАЗВ, фахівці відділу цивільного захисту та спецроботи і сектору радіаційної безпеки ДП «Центр організаційно-технічного і інформаційного забезпечення управління зоною відчуження» провели заняття з персоналом підприємства з окремих питань радіаційної безпеки і цивільного захисту.

Детальніше

У зоні відчуження затримано порушників правового і радіаційного режиму

Минулого тижня, під час патрулювання в районі відселеного села Залісся, працівники Відділу поліції зони Чорнобильської АЕС затримали двох громадян України – жителів міста Київ та Київської області, які незаконно проникли на територію зони відчуження поза контрольно-пропускними пунктами.

Детальніше

На центральній районній котельні у м.Чорнобиль проведено протипожежне та протиаварійне об’єктове тренування

З метою підвищення рівня оперативної готовності керівного складу сил цивільного захисту (ЦЗ) та персоналу підприємств, які входять до сфери управління ДАЗВ, в цеху теплопостачання (ЦТП) на центральній районній котельні (ЦРК) Енерго-виробничого центру (ЕВЦ), що є структурним підрозділом ДСП «Чорнобильський спецкомбінат», з 20 по 22 березня проведене протипожежне та протиаварійне об’єктове тренування.

Детальніше

У Чорнобилі проведено нараду про стан готовності підприємств до пожежонебезпечного періоду та початку весняного водопілля

У зв’язку з настанням пожежонебезпечного періоду та початком весняного водопілля, 21 березня 2017 року в приміщенні ДАЗВ у м. Чорнобиль відбулась нарада, на якій були присутні фахівці служб цивільного захисту та техногенної безпеки підприємств зони відчуження.

Детальніше

Фахівці підприємств зони відчуження пройшли тренінг з індивідуальної безпеки під час гасіння лісових пожеж

У рамках співпраці між Державним агентством України з управління зоною відчуження, Лісовою Службою США та Регіональним Східноєвропейським центром моніторингу пожеж (REEFMC) 16 березня 2017 року в м. Чорнобиль пройшли навчання фахівці ДСП «Північна Пуща», ДП «ЦОТІЗ» та Одинадцятого державного пожежно-рятувального загону (м. Чорнобиль) Головного управління ДСНС України у Київській області.

Детальніше

В ДП «ЦОТІЗ» проведені збори з питань електронного декларування

Керівники підприємств зони відчуження приділяють велику увагу інформуванню працівників щодо електронного декларування та особливостей заповнення е-декларацій.

Детальніше

НАЗК приймає пропозиції та зауваження до антикорупційної програми ДАЗВ

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) приймає пропозиції та зауваження від громадськості та експертів до антикорупційної програми Державного агентства України з управління зоною відчуження (ДАЗВ) на 2017 рік (https://nazk.gov.ua/derzhavne-agentstvo-ukrayiny-z-upravlinnya-zonoyu-vidchuzhennya).

Детальніше

Рятувальники ДСП «Чорнобильська АЕС» провели протипожежне об’єктове тренування

З метою підвищення рівня пожежної безпеки та підтримання надійного протипожежного режиму на території ДСП «Чорнобильська АЕС» на різних об’єктах підприємства постійно проводяться протипожежні тренування.

Детальніше

Більше статей...

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

    Тел./факс: (044) 594-82-42 dazv@dazv.gov.ua

    Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію Повідом про корупцію