ВСІ НОВИНИ

У зоні відчуження виконуються роботи щодо належного утримання водоохоронних споруд

За даними відділення з експлуатації водоохоронних споруд та систем ДСП «Екоцентр», у липні 2017 року виконано тридцять три технічні обслуговування водоохоронних споруд басейну річки Прип’ять; чотирнадцять обслуговувань двох насосних станцій; сімдесят два технічні обслуговування п’ятьох меліоративних систем; п’ятдесят шість обслуговувань контрольно-спостережних свердловин; проведено п’ятдесят п’ять оглядів свердловин водопостачання Поліського району та контрольно-спостережних свердловин; виконано тампонаж сорока шести свердловин берегового відсікаючого дренажу міста Прип’ять.

Детальніше

У грудні 2017 року на проммайданчику ДСП «Чорнобильська АЕС» планують ввести в експлуатацію завод з переробки рідких радіоактивних відходів

На промисловому майданчику ДСП «Чорнобильська АЕС» відновлені роботи з будівництва заводу з переробки рідких радіоактивних відходів (ЗПРРВ), який призначений для переробки відходів з ЧАЕС.

Детальніше

На ДСП «Чорнобильська АЕС» проводився контроль за виконанням тимчасових вогняних робіт в будівлі електричних пристроїв НБК

Для підтримання надійного протипожежного режиму під час виконання будівельно-монтажних робіт на території ДСП «Чорнобильська АЕС» на різних об’єктах підприємства рятувальники постійно проводять перевірки та інструктажі для персоналу.

Детальніше

У зоні відчуження зафіксували окільцьованого чорного лелеку, який раніше мандрував Чехією, Ізраїлем та Румунією

Фахівцями Українського центру досліджень хижих птахів, під час проведення спостережень за птахами у зоні відчуження було сфотографовано чорного лелеку (Ciconia nigra), який сидів на електричному стовпі. При детальному розгляданні знімків було помічено кільце з номером на лапі лелеки. Співробітники центру зробили запит до Українського центру кільцювання птахів Інституту зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України, а згодом отримали відповідь від колег з Чеської Республіки.

Детальніше

Українські та угорські науковці планують проводити спільні радіоекологічні дослідження у зоні відчуження

Нещодавно зону відчуження відвідала група представників Інституту радіохімії та радіоекології Університету Паннонії (Угорщина), яку очолював професор Тібор Ковач. Після ознайомчого візиту науковці зустрілись із керівництвом Державної науково-дослідної установи «Чорнобильський центр з проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів та радіоекології» (ДНДУ «Чорнобильський центр») у м. Славутич.

Детальніше

За фінансової підтримки Європейської комісії спецкомбінати ДК «УкрДО «Радон» отримали частину обладнання для аварійних бригад

У липні 2017 року у рамках реалізації проекту «Інструмент співробітництва в галузі ядерної безпеки» (ІСЯБ)» – «Обладнання для аварійного реагування на спецкомбінатах Державної корпорації «Радон» та для реабілітації майданчиків сховищ радіоактивних відходів. Частина ІІ», який фінансується Європейською Комісією, на спецкомбінати ДК «УкрДО «Радон» поставлено частину обладнання для аварійних бригад.

Детальніше

Про видачу спеціальних дозволів на провадження окремих видів діяльності на території зони відчуження

Державне агентство України з управління зоною відчуження відповідно до покладених на нього функцій продовжує здійснювати видачу суб'єктам господарювання спеціальних дозволів на право провадження окремих видів діяльності на території зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення.

Детальніше

Українські фахівці відвідали США та перейняли досвід із гасіння лісових пожеж

Українські фахівці – представники Державного агентства України з управління зоною відчуження, Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника, ДСП «Північна Пуща», Міністерства внутрішніх справ, Державної служби з надзвичайних ситуацій та Ради національної безпеки та оборони – відвідали США з двотижневим візитом, щоб вивчити та перейняти досвід іноземних колег із запобігання лісовим пожежам та їх гасіння. Метою поїздки було покращення системи координування дій між керівниками та працівниками служб швидкого реагування у випадку виникнення пожежі в зоні відчуження.

Детальніше

В рамках міжнародного співробітництва на майданчику ДСП «Київський ДМСК» визначено місця розташування постів радіаційного моніторингу

У рамках проекту «Інтегрована автоматизована система радіаційного моніторингу навколишнього середовища на державних спеціалізованих підприємствах Державної корпорації «Українське державне об’єднання «Радон» з 24 по 28 липня 2017 року тривав візит на ДСП «Київський ДМСК» представників підрядної компанії «NOVIA a.s.» (Чеська Республіка).

Детальніше

У зоні відчуження кіномайстри з Великобританії за допомогою фотопасток зафіксували більше тварин, ніж торік

Британська кінокомпанія «Living Planet Productions» другий рік поспіль відвідує зону відчуження, щоб відзняти ексклюзивні кадри для документальної стрічки про збереження біорізноманіття нашої планети. Знімальна група у супроводі наукових співробітників ДСП «Екоцентр» працювала протягом 5 днів.

Детальніше

Голова ДАЗВ Віталій Петрук привітав з професійним святом працівників Національної поліції у місті Чорнобиль

З нагоди відзначення другої річниці створення Національної поліції України 3 серпня 2017 року в приміщенні Відділу поліції зони Чорнобильської АЕС Головного управління Національної поліції України в Київській області відбулись урочисті збори.

Детальніше

Більше статей...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

  Тел.: (044) 594-82-42
  Факс: (044) 594-82-45

  dazv@dazv.gov.ua

  Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію Повідом про корупцію