ВСІ НОВИНИ

У зоні відчуження науковці проводять дослідження живих організмів у водоймах

На водних об’єктах зони відчуження науковці ДСП «Екоцентр» та Інституту гідробіології НАН України проводять дослідження гідробіонтів, щоб спрогнозувати можливі зміни рівнів забруднення, оцінити екологічний стан водних об'єктів та розробити науково обґрунтовані рекомендації для прийняття управлінських рішень.

Детальніше

Чорнобильська АЕС розпочала перевезення відпрацьованого ядерного палива із СВЯП-1 на СВЯП-2

10 вересня у рамках проведення «гарячих» випробувань до сховища відпрацьованого ядерного палива «сухого» типу СВЯП-2 було перевезено першу партію з 9 відпрацьованих паливних збірок, які напередодні було завантажено зі сховища «мокрого» типу СВЯП-1.

Детальніше

У зоні відчуження зафіксували зникаючого червонокнижного птаха

Науковці Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника під час проведення польових спостережень зафіксували на території зони відчуження коловодника ставкового, який занесений до Червоної книги України.

Детальніше

ДАЗВ долучилося до екологічної акції «Велике прибирання берегів»

В.о. Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження Андрій Пляцко разом із представниками Басейнового управління водних ресурсів річки Прип'ять та Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації долучився до прибирання берегів річки Кам'янка, що у м. Житомир.

Детальніше

Чорнобильська АЕС отримала дозвіл на проведення «гарячих» випробувань СВЯП-2

Державна інспекція ядерного регулювання України видала ДСП «Чорнобильська АЕС» окремий дозвіл на провадження діяльності введення в експлуатацію ядерної установки Сховища відпрацьованого ядерного палива «сухого» типу (СВЯП-2). Отримання дозволу дозволить розпочати «гарячі» випробування з реальним відпрацьованим паливом, яке буде перевозитись зі сховища «мокрого» типу (СВЯП-1) у нове сховище «сухого» типу (СВЯП-2).

Детальніше

У зоні відчуження проводять діджитальне сканування туристичних локацій

Розробники мобільного додатку про Чорнобиль проводять діджитальне сканування об'єктів зони відчуження. Зокрема, уже відцифрували колесо огляду, об’єкти центральної площі міста Прип’ять, радіолокаційну станцію Дуга. Усі ці об’єкти стануть частиною карти зони відчуження.

Детальніше

У Чорнобильському заповіднику знайшли червонокнижних комах

У рамках Угоди про співпрацю між Чорнобильським радіаційно-екологічним біосферним заповідником та Державною установою «Інститут еволюційної екології НАН України» на території Чорнобильського заповідника проводяться дослідження видового складу комах.

Детальніше

У Чорнобильському заповіднику тестують безпілотні літальні апарати

На території Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника було проведено чергове тестування БПЛА «Spectator» виробництва ВАТ «Меридіан» ім. С. П. Корольова. Тестування проводилося в режимі «патрулювання» та зйомки мультиспектральною камерою стану рослинного покриву.

Детальніше

Унікальні маршрути розробили для відвідувачів зони відчуження

Державне агентство України з управління зоною відчуження, ДП «ЦОТІЗ», ДСП «Екоцентр» та Асоціація Чорнобильських туроператорів спільно розробили унікальний маршрут з використанням українського всюдиходу SHERP.

Детальніше

В Українському радіологічному учбовому центрі пройшли навчання співробітники Запорізької АЕС

Експерти Українського радіологічного учбового центру провели навчальний курс із підвищення кваліфікації для фахівців-ліцензіатів, які працюють на Запорізькій АЕС.

Детальніше

На НБК Чорнобильської АЕС засяяв український прапор

Вночі 23 серпня до Дня прапора України та Дня Незалежності проєкт ARTEFACT зробив світлову інсталяцію прапора України на об’єкті “Арка” (Новий безпечний конфайнмент), що є найбільшою рухомою спорудою у світі, зведеною над зруйнованим реактором 4-го енергоблоку Чорнобильської АЕС.

Детальніше

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

  Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
            (044) 594-82-45 (канцелярія)

  office[]dazv.gov.ua

  Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію