ВСІ НОВИНИ

Заходи із підвищення екологічної безпеки на території зони відчуження будуть продовжені у 2017 році

Одним із пріоритетів діяльності Уряду в природоохоронній сфері залишається реалізація заходів, які сприяли підвищенню рівня екологічної безпеки на території зони відчуження. Про це заявив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак у Чорнобилі, де сьогодні відбуваються заходи щодо вшанування пам’яті ліквідаторів техногенної катастрофи на ЧАЕС.

Детальніше

Результати планової цільової перевірки з питань забезпечення фізичного захисту об’єкта «Укриття»

З 19 по 21 квітня 2017 року фахівці відділу підготовки рішень з фізичного захисту ядерних та радіаційно-небезпечних об’єктів та мобілізаційної готовності ДП «Центр організаційно-технічного і інформаційного забезпечення управління зоною відчуження» взяли участь у роботі комісії ДАЗВ з проведення планової цільової перевірки з питань забезпечення фізичного захисту об’єкта «Укриття» ДСП «Чорнобильська АЕС».

Детальніше

У зв’язку з офіційними заходами 26 квітня 2017 року зона відчуження буде закрита для відвідування

Державне агентство України з управління зоною відчуження (ДАЗВ) повідомляє, що до раніше опублікованого графіка відвідувань (наказ ДАЗВ України від 19.04.2017 № 54 "Про внесення змін до наказу ДАЗВ "Про організацію та забезпечення проведення Днів пам'яті (поминальних днів)" від 10.04.2017 № 50") внесені зміни у зв’язку з організацією та проведенням 26 квітня офіційних заходів, пов’язаних з 31-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

Відвідування відселених сіл Кошарівка, Зимовище, Усів, Красне, Коцюбинське переноситься з 26 на 27 квітня 2017 року. Просимо врахувати цю інформацію громадян, які збираються відвідати колишні населені пункти зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення у поминальні дні 2017 року.

Звернення Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження з нагоди 31-х роковин Чорнобильської катастрофи

Шановні колеги! Шановні співвітчизники!

26 квітня 2017 року ми знову вшановуємо пам'ять тих, хто віддав своє життя заради великої перемоги над катастрофою світового масштабу, якої у 1986 році з надією та сподіванням на життя чекало усе свідоме людство планети. Велику перемогу було здобуто непомірною ціною – ціною людських життів та здоров’я.

Кожного року нас меншає – йдуть з життя ліквідатори, яких здолала хвороба, спричинена радіацією, і втрати ці болісно відгукуються у наших серцях. Нам залишаються лише фотографії, нечисленні кіноматеріали – відображення тих тяжких місяців невтомної боротьби з ядерним ворогом, що підступно вдерся у життя людей, та пам’ять сердець, яка невгасимим вогником буде жевріти доти, доки буде жити людина. А ще нас об’єднують щорічні зустрічі у квітні та грудні.

Детальніше

У зоні відчуження вживаються заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам у весняно-літній пожежонебезпечний період 2017 року

З метою запобігання і протидії масовим пожежам на території зони відчуження у весняно-літній пожежонебезпечний період 2017 року, а також під час проведення заходів, приурочених до 31-х роковин Чорнобильської катастрофи та Днів пам’яті (поминальних днів), Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Віталій Петрук провів оперативну нараду з керівниками відповідних підприємств та підрозділів, які належать до сфери управління ДАЗВ.

Детальніше

Центральна аналітична лабораторія продовжує роботи з характеризації бітумно-сольового компаунда

Центральна аналітична лабораторія (ЦАЛ) ІІ класу з характеризації радіоактивних відходів (РАВ), яка перебуває у складі ДСП «Екоцентр», розпочала другий етап відпрацювання методик, передбачених внутрішньолабораторною програмою характеризації іммобілізованих РАВ, з використанням модельних зразків бітумно-сольового компаунда.

Детальніше

ДСП «ЦППРВ» прийняло на захоронення та довгострокове зберігання партію радіоактивних відходів та ВДІВ

19 квітня 2017 року ДСП «Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами» прийняло прийняло від ДСП «Харківський державний міжобласний спеціальний комбінат» та ДСП «Київський державний міжобласний спеціальний комбінат» ДК «УкрДО «Радон» чергову партію відпрацьованих джерел іонізуючого випромінювання (ВДІВ) на довгострокове зберігання у централізованому сховищі відпрацьованих джерел іонізуючого випромінювання комплексу виробництв «Вектор», а також партію радіоактивних відходів (РАВ), до складу яких входять радіонукліди радію (226Ra), від ДСП «Харківський ДМСК» на захоронення у спеціально обладнаному приповерхневому сховищі твердих РАВ комплексу виробництв «Вектор».

Детальніше

Голова ДАЗВ та представники Посольства Японії висадили бузок у Чорнобилі

20 квітня у рамках проведення Дня благоустрою та для поліпшення стану довкілля та озеленення у м. Чорнобиль на території меморіального комплексу «Зірка Полин» з ініціативи Державного підприємства «Центр організаційно-технічного і інформаційного забезпечення управління зоною відчуження» висадили саджанці бузку.

Детальніше

Фахівці ДП «ЦОТІЗ» пройшли навчання у Навчально-науковому центрі радіаційної безпеки Київського національного університету імені Тараса Шевченка

11-14 квітня фахівці сектору радіаційної безпеки ДП «Центр організаційно-технічного і інформаційного забезпечення управління зоною відчуження» пройшли у Навчально-науковому центрі радіаційної безпеки Київського національного університету імені Тараса Шевченка курс «Радіаційна безпека при здійсненні окремих видів діяльності в сфері використання ядерної енергії».

Детальніше

На протиаварійному тренуванні рятувальники ДСП «Чорнобильська АЕС» показали високий рівень підготовки

20 квітня 2017 року особовий склад чергового караулу Другої державної пожежно-рятувальної частини ДСП «Чорнобильська АЕС» Одинадцятого державного пожежно-рятувального загону (м. Чорнобиль) Головного управління ДСНС України у Київській області та фахівці Чорнобильської АЕС взяли участь у спільному об’єктовому протиаварійному тренуванні на території ДСП «Чорнобильська АЕС».

Детальніше

Завдання протипожежного тренування ДСП «ЦППРВ» виконані у повному обсязі

18 квітня на ДСП «Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами» проведено протипожежне тренування за темою: «Дії при пожежі в приміщенні планово-виробничого відділу, евакуація персоналу з адміністративної будівлі».

Детальніше

Фахівці з державних спеціалізованих підприємств Державної корпорації «Українське державне об’єднання «Радон» пройшли навчання в УРУЦ

З 10 по 14 квітня 2017 р. фахівці Українського радіологічного учбового центру на виконання своєї Програми основної діяльності на 2017 рік провели навчання з підвищення кваліфікації для персоналу категорії «А» підприємств ДК «УкрДО «Радон» за курсом: «Радіаційна безпека поводження з радіоактивними відходами». Лекції читали провідні фахівці у галузі поводження з РАВ та радіаційної безпеки.

Детальніше

Більше статей...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

  Тел.: (044) 594-82-42
  Факс: (044) 594-82-47

  dazv@dazv.gov.ua

  Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію Повідом про корупцію