ВСІ НОВИНИ

У зоні відчуження влаштували прибирання на найпопулярніших маршрутах відвідування

У зоні відчуження влаштували прибирання на найпопулярніших маршрутах відвідування
 
До Дня довкілля співробітники підприємств зони відчуження спільно з представниками компаній, які організовують тури, прибрали сміття на найпопулярніших маршрутах. 
 
Зокрема, відповідно до наказу Голови ДАЗВ від 14.03.2019, а також за ініціативни Асоціація чорнобильських туроператорів, прибирання відбулось у місті Прип’ять. До заходу були залучені співробітники  ДП «ЦОТІЗ», ДСП «Північна Пуща» та ДСП «Чорнобильський спецкомбінат».

Детальніше

На ЧАЕС представили нового керівника

 

19 березня на Чорнобильській АЕС представили нового виконуючого обов'язки генерального директора. Ним став Сергій Калашнік, який раніше працював заступником керівника проекту з будівництва нового безпечного конфайнмента в спільному підприємстві НОВАРКА (компанії VINCI CGP/ BOUYGUES).

Детальніше

У Чорнобилі до свята 8 березня жінок здивували творчим вечором

У Будинку культури Чорнобиля напередодні 8 березня жінок, які працюють у зоні відчуження, привітали яскравим святковим концертом, творчими виступами та щирими словами.

Детальніше

Основні завдання цивільного захисту у зоні відчуження 2018 року були успішно виконані

Під час проведення підсумкового інструктивно-методичного заходу з керівним складом та фахівцями цивільного захисту підприємств зони відчуження було зазначено, що основні завдання цивільного захисту (ЦЗ) за 2018 рік було виконано. Також, під час заходу обговорювалися плани ЦЗ на 2019 рік, стан пожежної та техногенної безпеки об’єктів підприємств, що належать до сфери управління ДАЗВ,організація радіаційно-екологічного моніторингу та радіаційно-дозиметричного контролю у зоні відчуження.

Детальніше

ДАЗВ та громадськість обговорили антикорупційну діяльність агентства

Під час засідання Комісії з оцінки корупційних ризиків ДАЗВ члени Комісії та представники громадськості обговорили результати антикорупційної діяльності ДАЗВ за 2018 рік та можливі ризики, які потрібно врахувати під час формування наступної Антикорупційної програми. У заході взяли участь представники громадських організацій «Всеукраїнська люстрація» та «Антикорупційний рух «Стоп корупція», які виявили бажання долучитися до роботи Комісії.

Детальніше

ДАЗВ удосконалює роботу зі зверненнями та запитами громадян

Фахівці Державного агентства України з управління зоною відчуження пройшли навчальний курс із оптимізації роботи щодо доступу громадян до публічної інформації від Центру демократії та верховенства права. Під час курсу були розглянуті законодавчі основи доступу до публічної інформації та практичні аспекти реалізації права громадян.

Детальніше

Фахівці з охорони праці у зоні відчуження підвищили свою кваліфікацію з профілактики порушень норм безпеки та стану пожежної безпеки на виробництві

Для фахівців з питань охорони праці підприємств зони відчуження проведено семінар «Превентивні заходи з охорони праці» за участю фахівців Міністерства екології та природних ресурсів України та Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління.

Детальніше

У Чорнобильському заповіднику любителі-орнітологи зафіксували рекордну кількість червонокнижних орланів-білохвостів

Під час експедиції з дослідження птахів  у Чорнобильському радіаційно-екологічному біосферному заповіднику любителі-орнітологизафіксували рябчика, зграю самиць тетерука та рекордну кількість орланів-білохвостів – 37 особин за 2 дні. Також вони спостерігали за лебедями-кликунами, канюками, різними видами дятлів, снігурами, синичками та багатьма іншими пернатими.

Детальніше

ДАЗВ долучилось до роботи експертів НАТО із забезпечення державної стійкості України

Експерти ДАЗВ та підприємств зони відчуження взяли участь у консультаціях Дорадчої групи експертів НАТО щодо забезпечення стійкості держави і суспільства у сфері національної безпеки й здійснення оцінки цивільної готовності. Зокрема, значну увагу було приділено інформаційній безпеці та реагуванню на кіберзагрози.

Детальніше

На нараді під головуванням Президента України Голова ДАЗВ представив стан справ зі створення інфраструктури поводження з РАВ в Україні

Під час наради з питань розвитку атомної енергетики та підвищення рівня безпеки під час використання ядерної енергії під головуванням Президента України Петра Порошенка Голова ДАЗВ Віталій Петрук доповів про стан справ зі створення інфраструктури поводження з радіоактивними відходами (РАВ) в Україні. У нараді також взяли участь Голова Держатомрегулювання Григорій Плачков, президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський, перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський та генеральний директор ВП «Запорізька АЕС» Олександр Остаповець та інші.

Детальніше

Для дітей та юнацтва триває творчий конкурс «Чорнобиль. Природа. Відродження»

ЗАЯВКА на участь у конкурсі дитячої та юнацької творчості Чорнобиль. Природа. Відродження – завантажити файл

Організатор конкурсу: Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник.

За сприяння: Державного агентства України з управління зоною відчуження, Іванківської та Поліської районних державних адміністрацій.

Мета конкурсу: привернути увагу до питань відродження природи українського Полісся –  територій, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС,  сприяти формуванню позитивного іміджу зони відчуження.

Учасники конкурсу (конкурсанти): учні загальноосвітніх навчальних закладів та вихованці позашкільних навчальних закладів міста Києва, Київської області (Іванківського та Поліського районів). Участь у конкурсі є добровільною.

Номінації конкурсу:

– малюнок;

– сувенір;

– комікс.

Малюнок — вік конкурсантів 8-10 років, 11-13 років, 14-16 років,  індивідуальна робота та/або колективна робота.

Формат А-4, А-3, техніка виконання -довільна.

Робота повинна бути оформлена на паспарту, мати етикетку на зворотному боці із зазначенням українською мовою прізвища, повного імені конкурсанта, віку, класу, назви  навчального закладу, адреси та контактного телефону.

Сувенір — вік конкурсантів 8-10 років, 11-13 років, індивідуальна робота та/або колективна робота.

Робота повинна бути виготовлена із природних/рослинних матеріалів, або матеріалів, які вже використовувались в побуті (вторинної сировини); мати естетичний вигляд. Техніка виконання довільна.

Робота повинна мати етикетку із зазначенням українською мовою прізвища, повного імені конкурсанта, віку, класу, назви навчального закладу, адреси та контактного телефону.

Комікс – вік конкурсантів 11-13 років, 14-16 років, індивідуальна робота та/або колективна робота.

Комікс – послідовність малюнків з короткими текстами, які створюють коротку зв’язну розповідь. Робота повинна відповідати жанру коміксів.

Техніка виконання довільна (малюнки, карикатури, та/або створено на основі фотографій за допомогою програмного забезпечення).

Робота надається у вигляді цифрового файлу у форматі “jpg” або у вигляді малюнка на аркуші відповідного розміру, мати етикетку із зазначенням українською мовою прізвища, повного імені конкурсанта, віку, класу, назви  навчального закладу, адреси та контактного телефону.

При наданні робіт конкурсанти передають організатору конкурсу всі права на роботи виготовлені (створені)  в процесі участі у конкурсі, в тому числі право на володіння, користування, розпорядження та розповсюдження в рамках інформаційно-просвітницької кампанії Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника, в порядку встановленому Цивільним кодексом України. Конкурсант в момент подачі заявки підтверджує законність набуття права власності Організатора конкурсу на зазначені роботи.

У випадку порушення конкурсантами вимог чинного законодавства України (в тому числі, але не виключено, авторських або суміжних прав) винні особи несуть відповідальність відповідно до Законів України.

Кожен конкурсант має право брати участь лише у своїй віковій категорії та представити на конкурс не більше 3-х робіт.

Критерії оцінювання робіт:

– висвітлення актуальності тематики, повнота її розкриття;

– креативність, нестандартний підхід до виконання роботи;

– якість виконання поданих на конкурс матеріалів;

– можливість використання у побуті (для сувенірів).

Порядок проведення конкурсу:

Конкурс  триває з 01 лютого 2019 року до 29 березня 2019 року.

Роботи на конкурс подаються не пізніше 29 березня 2019 року разом з оформленою заявкою (додаток А) за адресами:

– м. Київ, вул. Преображенська, 25, каб. 404, 4 пов. Тел.: (044) 275 01 88;

– смт. Іванків, вул. Толочина, 28, каб. 103. Тел.: (044) 275 01 88;

– смт. Красятичі, вул. Воздвиженська, 79в. Тел.: (044) 275 01 88.

Розгляд конкурсних робіт здійснюється конкурсною комісією, до складу якої входять організатори та партнери конкурсу.

Заохочення переможців конкурсу за номінаціями та віковими категоріями:

Місця встановлюються відповідно до кожної номінації та віку: одне – І, два – ІІ та три – ІІІ місця.

Малюнок – вік 8-10 років: І, ІІ, ІІІ місце; вік 11-13 років: І, ІІ, ІІІ місце, вік 14-16 років: І, ІІ, ІІІ місце.

Сувенір – вік 8-10 років: І, ІІ, ІІІ місце; вік 11-13 років: І, ІІ, ІІІ місце.

Комікс- вік 11-13 років: І, ІІ, ІІІ місце; вік 14-16 років: І, ІІ, ІІІ місце.

Малюнок; сувенір, комікс – додаткове заохочення без призових місць.

Для працівників зони відчуження оновили спортзал

ДСП «Чорнобильський спецкомбінат» було придбано обладнання у спортивному залі, що знаходиться у місті Чорнобиль. Зокрема, було закуплено штанги, лавки для жиму та пресу, тенісний стіл, боксерський манекен та мішок, а також з'явилися бігова доріжка, велотренажер, орбітрек та інший необхідний інвентар.

Детальніше

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

  Тел.: (044) 594-82-42
  Факс: (044) 594-82-45

  office@dazv.gov.ua

  Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію