ВСІ НОВИНИ

«30 років після трагедії ми витримали і наступні 30 років ми бачимо у розвитку існуючого потенціалу з мінімізацією бюджетного фінансування», - акцентував Віталій Петрук під час інтерв’ю з китайськими журналістами

У зв'язку із наближенням 30-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС значно збільшився інтерес світової спільноти до результатів подолання наслідків катастрофи.

Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Віталій Петрук поспілкувався із п'ятьма журналістами китайського інформаційного агентства 163 (www.163.net) та друкованого видання "Щоденна південно-містка газета" (видання, що виходить у м. Гуанчжоу та інформаційно покриває увесь південний регіон Китаю).

Під час інтерв’ю Голова агентства розповів про зміни рівнів радіації на теріторії, часові строки завершення основних проектів для подолання наслідків аварії на ЧАЕС, зазначив великий енергетичний потенціал Чорнобильської зони, а також поділився планами на майбутнє.

«30 років після аварії дали великий досвід подолання і наступні 30 років ми бачимо у розвитку існуючого потенціалу зони відчуження з мінімізацією бюджетного фінансування. Це передбачає відновлення науково-дослідницьких робіт - українських та іноземних науковців; розвиток джерел альтернативної енергетики (наприклад, сонячної), а також завершення формування інфраструктури щодо поводження із радіоактивними відходами”, - відзначив Віталій Петрук.

Прес-секретар

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію