ВСІ НОВИНИ

Атомники Китаю пройшли навчальний курс у зоні відчуження

У рамках Меморандуму між Державним агентством України з управління зоною відчуження (ДАЗВ) та Компанією атомних операторів Китаю триває навчальний курс на підприємствах зони відчуження для начальників змін китайських АЕС. Група китайських фахівців пройшла 4-денний курс, де розглядалися питання причин та наслідків аварії на ЧАЕС, сучасна українська система радіаційного моніторингу та поводження з радіоактивними відходами, а також культура безпеки на АЕС.

«Досвід України у подоланні наслідків аварій на атомних електростанціях – унікальний і цікавий для фахівців з усього світу. Агентство і підприємства зони відчуження готові до обміну досвідом у цій сфері, адже майбутнє зони відчуження – це територія науки, освіти та інновацій», - розповідає начальник відділу з міжнародного співробітництва та зв’язків з громадськістю – Катерина Павлова.

Під час курсу фахівці з Китаю відвідали Чорнобильську АЕС, у тому числі зону суворого режиму головного корпусу, центральну аналітичну лабораторію ДСП «Екоцентр», а також оглянули міста Чорнобиль і Прип’ять та зустрілися з керівництвом ДАЗВ.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію