ВСІ НОВИНИ

Безпека відвідувачів зони відчуження не залишається поза увагою ДАЗВ

Функції з організації відвідування зони відчуження офіційними делегаціями, представниками ЗМІ, ділових та наукових кіл, громадських організацій, окремими вітчизняними та іноземними громадянами виконує Державне підприємство «Центр організаційно-технічного і інформаційного забезпечення управління зоною відчуження» (ДП «ЦОТІЗ»).

Перед початком відвідування зони відчуження супроводжуючі особи роз’яснюють громадянам про правила поведінки на радіаційно-забруднених територіях. До відома відвідувачів доводиться, що у разі виникнення небезпечних природних явищ та інших обставин, що можуть вплинути на безпеку громадян, будуть вжиті заходи щодо збереження життя та здоров'я відвідувачів, виходячи з конкретної ситуації.

З метою поглиблення (удосконалення) знань з питань охорони праці, пожежної та радіаційної безпеки, цивільного захисту минулого тижня фахівці відділів з охорони праці та пожежної безпеки, цивільного захисту та спецроботи, сектору з радіаційної безпеки ДП «ЦОТІЗ» провели інструктажі та інформаційні бесіди із особами, які супроводжують делегації у зоні відчуження.

Супроводжуючі особи у зоні відчуження зобов’язані:

знати та дотримуватися затвердженої керівництвом ДАЗВ програми та маршруту відвідування;
дбати про особисту безпеку і здоров'я, а також про безпеку і здоров'я відвідувачів в процесі супроводу;
не допускати безпідставного поділу групи відвідувачів (у разі групового відвідування), відставання чи відокремлення від неї окремих осіб тощо.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію