ВСІ НОВИНИ

Бійці АТО відвідали зону відчуження у супроводі полковника міліції у відставці

Днями зону відчуження з ознайомчою метою відвідали 65 бійців зони АТО – військослужбовці Повітряних Сил Збройних Сил України.

Програмою візиту було передбачено відвідування кількох відселених сіл, міст Чорнобиль та Прип’ять, а також об’єкту «Чорнобиль-2» та оглядовий майданчик нового безпечного конфайменту.

«Дуже важливо поширювати знання про аварію на ЧАЕС та її наслідки, щоб подібна техногенна катастрофа більше ніколи не повторилася. Я сам на момент аварії був заступником начальника охорони міста Прип’ять, тому мені вдвічі приємніше бачити інтерес до цієї теми серед молодих військових. Було цікаво поспілкуватись з молодшим поколінням, поділитися своїми спогадами. Приємно, що навіть новобранці тягнуться до знань та відвідують зону відчуження», – ділиться враженнями Олексій Москаленко, полковник міліції у відставці, голова Спілки ветеранів, пенсіонерів та інвалідів Міністерства внутрішніх справ та Міністерства з надзвичайних ситуацій України в м. Славутич Київської області, один із супроводжуючих групи.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію