ВСІ НОВИНИ

Чорнобильській об’єднаній організації профспілки – 30 років!

У Будинку культури в м. Чорнобиль відбулися урочисті збори з нагоди 30-ї річниці утворення Чорнобильської об’єднаної організації профспілки.

У своєму виступі перший заступник Голови ДАЗВ Олег Насвіт привітав усіх присутніх та наголосив, що активна співпраця ДАЗВ з представниками ЧООП є запорукою захисту прав та законних інтересів працівників зони відчуження.

«Профспілка – наймасовіша громадська організація, велика сила, яка здатна нейтралізувати негативні явища, що можуть виникати в трудовому середовищі. Важливими напрямами діяльності профспілки були і є питання організаційного та фінансового зміцнення, культмасової, оздоровчої та спортивної роботи, роботи з молоддю», – зазначив під час свого виступу Голова ради Чорнобильської об’єднаної організації профспілки Микола Тетерін.

З нагоди 30-ї річниці Чорнобильської об’єднаної організації профспілки відбулося нагородження представників профспілкового активу підприємств, установ та організацій зони відчуження почесними грамотами та подяками Президії Центрального комітету професійних спілок працівників атомної енергетики та промисловості України, а також грамотами Чорнобильської об’єднаної організації профспілки.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію