ВСІ НОВИНИ

Чорнобильський стенд завдяки новітнім технологіям став найбільш популярним на міжнародній виставці при МАГАТЕ

Стенд Державного агентства України з управління зоною відчуження б’є рекорди на міжнародній виставці у рамках 62-ої Генконференції МАГАТЕ. За перший день його відвідало понад 2000 гостей, які активно цікавилися чорнобильською експозицією.

«Це наш перший досвід участі у таких масштабних проектах, і мені приємно, що ми змогли гідно представити Україну на майданчику ООН у Відні. Чорнобиль – це дійсно національна територія змін, де розвиваються новітні технології, і я сподіваюсь, що наш високотехнологічний стенд змінить імідж України у світі на краще», - розповідає Голова ДАЗВ Віталій Петрук.

Гостей виставки приємно вразила можливість зазирнути під новий безпечний конфайнмент, також відомий як «новий саркофаг», у форматі 360о та роздивитися деталі об’єкта за допомогою додатку доповненої реальності «Арка AR». Окрім того, стенд надає можливість всім охочим здійснити віртуальний тур найцікавішими місцями зони відчуження, серед яких промисловий майданчик ЧАЕС, місто Прип’ять та багато інших локацій.

P.S.: Деякі з презентованих проектів вже зараз є у відкритому доступі. Ви можете скачати додаток «Арка AR» і Арка НБК та Саркофаг з’являться просто на Вашому робочому столі за лічені секунди!

App Store: tinyurl.com/ydza6u5p

Play Market: tinyurl.com/yd58k4px

Для коректної роботи додатку слід завантажити Image Target (https://chnpp.gov.ua/images/3d/ChNPP_3D.jpg), роздрукувати його або відкрити на будь-якому іншому пристрої та навести камеру Вашого смартфону на зображення.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію