ВСІ НОВИНИ

Чорнобильський заповідник проводить семінари природничого циклу для українських педагогів

Фахівці Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника започаткували програму виїзних семінарів природничого циклу «Чорнобиль. Природа. Відродження» для педагогів. Семінар у зоні відчуження відвідали вчителі Малинського (Житомирська область) та Поліського районів (Київська область).

За словами в.о. директора Заповідника Тараса Мельничука, просвітницька діяльність – важлива функція Чорнобильського заповідника. Цей об’єкт є унікальним не лише в Україні, а й у цілому світі, і тому важливо, щоб інформація про нього була якісною і повною. Особливо важливою ця функція стає у контексті навчання дітей і донесення до них правильної інформації про сучасний стан природи зони відчуження. Саме з цією метою і було створено програму семінарів для педагогів України.

Програма семінару передбачає одноденний візит до Чорнобильського заповідника, де фахівці ознайомлюють педагогів із сучасним станом екосистем зони відчуження, видовим складом флори й фауни та діяльністю Заповідника на цій території. Окрім того, вчителі мають можливість відвідати відомі локації зони відчуження: радіолокаційну станцію «Дуга», місто Чорнобиль і оглядовий майданчик ЧАЕС.

На підтвердження проходження навчання всі вчителі отримують сертифікат учасника виїзного семінару «Чорнобиль. Природа. Відродження».

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

office@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію