ВСІ НОВИНИ

Чорнобильський заповідник спільно з Київським міським будинком природи проводитиме освітню роботу серед населення

25 січня 2018 р. Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник уклав договір про співпрацю з Київським міським будинком природи.

«Нас об’єднує спільна мета – підвищення екологічної свідомості населення та збереження біологічного і ландшафтного різноманіття. Укладення цього договору дозволить вивести просвітницьку діяльність стосовно природоохоронної справи в зоні відчуження на якісно новий рівень», – запевняє в. о. директора Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника Тарас Мельничук.

У договорі передбачені спільні екологічні освітньо-виховні заходи на 2018 рік: проведення круглих столів, семінарів та конференцій, присвячених питанням екології та збереження різноманіття флори і фауни України.

Окрім того, установи планують проводити інформаційну роботу серед школярів. Для цього упродовж року будуть організовуватися тематичні зустрічі з учнями шкіл м. Києва та Київської області. Мета таких заходів – поширення знань про екологію та охорону навколишнього середовища, у тому числі про особливості функціонування біосферного заповідника у зоні відчуження в умовах радіаційного забруднення.

Також на 2018 рік заплановано проведення трьох конкурсів дитячої творчості з екологічної та природоохоронної тематики: «Первоцвіти під охороною», «Новорічна ялинка» та «Допоможемо птахам взимку».

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

office@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію