ВСІ НОВИНИ

Чорнобильську АЕС відвідав заступник Комітету Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

14 грудня Чорнобильську АЕС відвідав з робочим візитом перший заступник голови Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної Ради України, народний депутат Олександр Домбровський.

Голова ДАЗВ Віталій Петрук разом із керівництвом ДСП «Чорнобильська АЕС» ознайомили пана Домбровського з ходом реалізації найбільших проектів на промисловому майданчику ЧАЕС, запросили відвідати оглядовий павільйон нового безпечного конфайнменту та надали вичерпну інформацію про цей унікальний об’єкт.

Високопосадовця зацікавили також інші об’єкти ДСП «Чорнобильська АЕС», призначені для поводження з радіоактивними відходами, зокрема завод з переробки рідких радіоактивних відходів (ЗПРРВ), промисловий комплекс по поводженню з твердими радіоактивними відходами (ПКПТРВ) та сховище відпрацьованого ядерного палива сухого типу (СВЯП-2).

Особливу увагу депутата привернули технології, які застосовуються для досягнення ядерної та радіаційної безпеки при реалізації проекту будівництва СВЯП-2.

Олександр Домбровський відвідав також майданчик, де нині триває монтаж панелей сонячної електростанції, та машинний зал ЧАЕС, де відбувається демонтаж непотрібного для подальшої експлуатації обладнання.

За матеріалами інформаційної служби
ДСП «Чорнобильська АЕС»

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

office@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію