ВСІ НОВИНИ

Датська компанія заявила про зацікавленість інвестувати в будівництво парку сонячних електростанцій в зоні відчуження

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак та Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Віталій Петрук зустрілися з представниками міжнародного консорціуму, представленого компанією «Мідас Консалтинг», щоб обговорити реалізацію проекту будівництва парку сонячних електростанцій у зоні відчуження.

«Для розміщення сонячних панелей можна використовувати землю, яка знаходиться у 10-кілометровій зоні навколо ЧАЕС та розташована в безпосередній близькості до трансформаторних потужностей та електромережевої структури для підключень», - повідомив Голова агентства Віталій Петрук.
Під час зустрічі Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак підкреслив, що на законодавчому рівні врегульовані всі питання щодо правового режиму території, що дає підстави для перетворення зони відчуження – території, яку весь світ звик бачити як збиткову, на територію інновацій та реформ.
За його словами, цей проект стане практичним кроком на шляху до комплексної реабілітації зони відчуження та принесе як екологічні і соціальні, так і економічні вигоди для України.
Датські інвестори зацікавлені у реалізації проекту і вважають його перспективним у галузі відновлювальної енергетики та важливим кроком у реабілітації зони відчуження.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію