ВСІ НОВИНИ

ДАЗВ долучилося до екологічної акції «Велике прибирання берегів»

В.о. Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження Андрій Пляцко разом із представниками Басейнового управління водних ресурсів річки Прип'ять та Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації долучився до прибирання берегів річки Кам'янка, що у м. Житомир.

Екологічна акція «Велике прибирання» була організована до Міжнародного дня чистих берегів з ініціативи Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

«Сьогодні разом із великою частиною екосвідомої спільноти ми зробили свій маленький вклад, щоб очистити береги річок від засмічення побутовим сміття. Проблеми забруднення берегів просто вражають. Місце побутового сміття - на спеціальних полігонах, сміттєсортувальних станціях, пунктах, де побутові відходи приймають на повторну переробку, але точно не на березі річки чи озера», - наголосив Андрій Пляцко.

Щоб стати частиною свідомої екоспільноти, достатньо прийти на улюблене місце відпочинку біля водойми та зробити його чистим.

Робіть фото «до та після», знімайте відео, відмічайте свої публікації у Фейсбук хештегом #ЯприбравТвояЧерга.

Акція відбулася з дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію