ВСІ НОВИНИ

ДАЗВ, ДСП «ЧСК» та Пенсійний фонд обговорили питання пенсійного забезпечення в умовах реформування підприємств

Фахівці ДАЗВ та ДСП «Чорнобильський спецкомбінат» взяли участь у виїзному засіданні колегії головного управління Пенсійного фонду України у Київській області, на якому були підбиті підсумки роботи за І квартал 2019 року. Зокрема, під час засідання обговорювались питання виконання бюджету у рамках реалізації державної політики з питань пенсійного забезпечення, а також реорганізації, що наразі відбувається у системі підприємств зони відчуження.


«На сьогодні третина бюджету Пенсійного фонду в Київській області припадає на співробітників зони відчуження, і тому місцем чергового засідання колегії було обрано саме місто Чорнобиль. Ця ініціатива була підтримана агентством, тому що важливо, щоб комунікація навколо процесу нарахування пенсій проходила максимально близько до людей, які її отримують», - розповідає начальник відділу радіаційної безпеки, охорони праці та цивільного захисту ДАЗВ Олександр Гавриленко.

У рамках засідання учасники також відвідали пункт прийому громадян в приміщенні ДСП «ЧСК» у місті Чорнобиль, де кожен працівник зони відчуження може отримати консультацію з питань пенсійного забезпечення. Створення подібного центру дозволило оптимізувати роз'яснювальну роботу серед працівників зони відчуження та мінімізувати соціальну напругу під час пенсійних реформ.

Також, учасники заходу долучилися до покладання квітів до пам'ятного меморіалу «Тим, хто врятував світ».

Довідково:

У роботі колегії взяли участь заступник голови правління Пенсійного фонду України, заступник голови Київської обласної державної адміністрації, депутат Київської обласної ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та пенсіонерів, директор Департаменту моніторингу соціальних прав Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, директор департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації, голова Київської обласної ради професійних спілок, перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області, перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Київській області, директор філії Київської міської дирекції ПАТ «Укрпошта», в.о. генерального директора, голова комісії з реорганізації державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильський спецкомбінат» та начальник відділу радіаційної безпеки, охорони праці та цивільного захисту Державного агентства України з управління зоною відчуження.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
          (044) 594-82-45

office@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію