ВСІ НОВИНИ

ДАЗВ: гнучкий графік, онлайн-наради, дотримання правил гігієни

З 16 березня у Державному агентстві України з управління зоною відчуження вжито усіх заходів з метою попередження виникнення гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом Covid-19, на основі відповідних рекомендацій МОЗ та рішень Уряду.

Усім працівникам надано можливість дистанційно виконувати свої посадові обов’язки або скористатися законним правом на відпустку.

Також з минулого тижня, для батьків, які мають дітей віком до 14 років, запроваджений перехід на гнучкий графік роботи.

Керівникам структурних підрозділів та підприємств системи ДАЗВ рекомендовано проводити робочі зустрічі та наради переважно в телефонному чи онлайн режимі. У разі необхідності - за присутності не більше ніж 10 осіб.

Окрім того, у відомстві запроваджено усі необхідні заходи з дотримання правил особистої гігієни та дезінфекції робочих місць.

«Найвищою соціальною цінністю для нас є життя та здоров’я людей. Саме їх на перше місце ставлять обставини сучасності. Тому першочергове завдання для ДАЗВ - зберігати здоров’я наших співробітників. На сьогодні, усі необхідні зміни направлено саме на це. Також ми будемо докладати усіх зусиль щоб завдання, які на нас покладено державою, максимально виконувалися», - наголосила т.в.о. Голови ДАЗВ Катерина Павлова.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію