ВСІ НОВИНИ

ДАЗВ, громадськість та міжнародні експерти вивчають питання більш раціонального та ефективного використання територій Народицького району

У ході круглого столу у Народичах, присвяченого ідентифікації проблем щодо резонування території та пошуку шляхів їх вирішення, профільні наукові установи України, Британії та Японії і підприємства зони відчуження обговорили з керівництвом району поточну ситуацію та напрями подальшої співпраці.

Зокрема, під час заходу були представлені доповіді щодо юридичної бази функціонування зон відчуження і обов‘язкового відселення, результати останніх досліджень забруднення радіонуклідами Народицького району, статистична інформація дози опромінення і оцінка безпеки мешканців району. Також, було розглянуто питанням функціонування об‘єктів природно-заповідного фонду на забруднених землях.

За словами Голови ДАЗВ Віталія Петрука, адміністрація й громадські організації Народицького району звернулися до агентства за допомогою, щоб більш раціонально та ефективно використовувати території району, який був забруднений в наслідок аварії на ЧАЕС. Тому ДАЗВ на державному та експертному рівнях підняло це питання.

Також, агентство зі свого боку координуватиме роботу міжнародної наукової спільноти та державних органів у цій сфері.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію