ВСІ НОВИНИ

ДАЗВ та Чорнобильська профспілка працюють над захистом соціально-економічних прав й інтересів працівників зони відчуження

Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Віталій Петрук взяв участь у конференції Чорнобильської об’єднаної організації профспілки (ЧООП), яка відбулась в Будинку культури (м. Чорнобиль). Під час конференції заслухали інформацію про: стан та потребу у фінансуванні в 2018-2019 роках, підвищення рівня заробітних плат на підприємствах зони відчуження.

Участь у заході взяли керівники підприємств зони відчуження, голови профкомів первинних профспілок цих підприємств.

За словами Голови ДАЗВ Віталія Петрука, між ДАЗВ та Чорнобильською профспілкою триває постійний діалог, що сприяє покращенню подальшої діяльності підприємств зони відчуження та удосконаленню системи управління. Так, на початку 2018 року було запроваджено єдину 25 – розрядну тарифну сітку на державному спеціалізованому підприємстві «Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами» (ДСП «ЦППРВ») та державному спеціалізованому підприємстві з управління капітальним будівництвом зони відчуження, яке було приєднано до складу ДК «УкрДО «Радон».

«У 2017 році нам вдалося відновити цільове використання коштів Державного фонду поводження з радіоактивними відходами (РАВ), що має забезпечити належне фінансування роботи підприємств у зоні відчуження», - зазначив Голова ДАЗВ Віталій Петрук.

Також Віталій Петрук акцентував увагу на функції ДСП «Екоцентр» щодо характеризації радіоактивних відходів та перспектив підприємства спільно з ДСП «ЦППРВ» працювати з ДП НАЕК «Енергоатом».

За словами представника Атомпрофспілки у ЧООП Миколи Тетеріна, основним завданням залишається питання надання лікувально-профілактичного харчування працівникам підприємств зони відчуження, підвищення заробітної плати, забезпечення перевезення та проживання персоналу та збереження та створення робочих місць.

У ході конференції було заслухано представників профспілкових організацій ДСП «Екоцент» та ДСП «Чорнобильський спецкомбінат».

Результатом заходу стало прийняття відповідних резолюцій, які допоможуть вирішити проблемні питання. Зокрема, фінансування компенсації ПФУ витрат на виплату й доставку пільгових пенсій, підвищення показників фінансування по бюджетних програмах на 2019 рік, визначення єдиного підходу до побудови єдиної тарифної сітки.

Довідково:
Чорнобильська ООП була створена 3 червня 1987 року та є правонаступницею профспілкових комітетів ВО «Комбінат», НВО «Прип’ять», Чорнобильського територіального комітету та Чорнобильської територіальної організації профспілки. На сьогодні, до складу профспілкової організації входить 9 первинних профспілкових організацій підприємств зони відчуження, які об’єднують понад 2300 членів профспілки, а це більше ніж 87% від усієї кількості працівників.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію