ВСІ НОВИНИ

ДАЗВ та МАГАТЕ затвердили план співпраці на поточний рік

Під час наради з планування проекту технічного співробітництва МАГАТЕ UKR/9/038 «Надання допомоги у виведенні ЧАЕС з експлуатації та безпечному поводженні з радіоактивними відходами» експерти ДАЗВ та Міжнародного агентства затвердили завдання, план роботи та перелік спільних заходів на 2019 рік.

«Цього року ми продовжимо спільно працювати над удосконаленням українського законодавства у сфері поводження з РАВ, розробкою концепції нової загальнодержавної програми поводження з РАВ та ВЯП і виведенням з експлуатації енергоблоків № 1-3 ЧАЕС. Також, ми плануємо приділити увагу питанню вибору місця для створення геологічного сховища в Україні», – розповідає перший заступник Голови ДАЗВ Олег Насвіт.

Також, під час наради було обговорено напрями допомоги МАГАТЕ на новий цикл технічного співробітництва протягом 2020-2023 років. Майбутня робота включатиме вдосконалення інфрастуктури поводження з РАВ, продовження заходів щодо остаточного закриття та консервації енергоблоків № 1-3 ЧАЕС, проведення радіоекологічного моніторингу у зоні відчжуення та характеризації РАВ під час їх приймання на захоронення чи довгострокове зберігання.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію