ВСІ НОВИНИ

ДАЗВ вітає КІЕП «Енергопроект» з 85-річчям!

Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Віталій Петрук урочисто привітав Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут «Енергопроект» з 85-річчям.

«Майже три десятиліття «Енергопроект» розробляє проекти, пов'язані зі зняттям Чорнобильської АЕС з експлуатації та перетворенням об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему. За цей період працівники КІЕП внесли неоціненний вклад у ліквідацію наслідків аварії на ЧАЕС. Завдяки унікальним інженерським рішенням та науковій підтримці зона відчуження сьогодні змінюється на краще», - зазначив Голова ДАЗВ під час свого виступу.

Зокрема, КІЕП «Енергопроект» розробляв документацію із життєзабезпечення ЧАЕС в умовах зупинених енергоблоків, брав активну участь у підготовці до зняття станції з експлуатації, стабілізації конструкції об’єкта «Укриття», а також розробляв проектну документацію реконструкції СВЯП-1 та будівництва СВЯП-2. Наразі Інститут бере активну участь в реалізації Проекту будівництва НБК та проектуванні й будівництві об'єктів поводження з радіоактивними відходами на ЧАЕС.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
          (044) 594-82-45

office@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію