ВСІ НОВИНИ

ДАЗВ з КНУБА працюють над проведенням міжнародного конкурсу серед архітекторів на найкращу концепцію музейно-наукового комплексу поблизу зони відчуження

Під час робочої наради представники Державного агентства України з управління зоною відчуження та Київського національного університету будівництва та архітектури обговорили ідею конкурсного проекту на створення музейного науково-технологічного, культурно-етнографічного, архітектурно-містобудівного, природного-екологічного комплексу «Чорнобиль – територія змін» (скорочено – музейно-науковий комплекс). Зустріч відбулася у рамках чинного Меморандуму про співпрацю між ДАЗВ та КНУБА щодо розробки концепції планувального впорядкування території зони відчуження, а також реалізації нових будівельних проектів та наукової і консультаційної підтримки у галузі архітектури.

У процесі роботи експертів за чинним Меморандумом фахівці КНУБА виступили з пропозицією організації міжнародного конкурсу для архітекторів для створення об’єктів інфраструктури на прилеглих до зони відчуження територіях. ДАЗВ підтримало цю ідею та наразі активно долучається до процесу її розробки та реалізації.

Окрім того, ідея створення конкурсу для архітекторів отримала одностайну підтримку від керівництва Іванківської РДА та депутатів Іванківської селищної ради. Також ця ідея отримала схвальні відгуки від вчителів Іванківського та Поліського районів, що відображено у результатах анкетування учасників заходів з методик підвищення екосвідомості школярів.

За результатами зустрічі ДАЗВ та КНУБА було прийняте рішення про необхідність затвердження складу робочої групи для формування програми завданння на розробку конкурсного проекту.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
          (044) 594-82-45

office@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію