ВСІ НОВИНИ

Державне агентство України з управління зоною відчуження зацікавлено в формуванні громадської ради при агентстві. Основними принципами її діяльності вважаємо прозорість, відкритість та публічність.

З метою виконання завдань, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Державне агентство України з питань управління зоною відчуження (далі – ДАЗВ) запрошує громадські організації, асоціації та інших представників інститутів громадянського суспільства, що здійснюють діяльність у сферах екології, функціонування зони відчуження та зони безумовного (обов’язкового) відселення, захисту прав осіб, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, поводження з радіоактивними відходами на стадії їх довгострокового зберігання, а також у інших сферах, пов’язаних з діяльністю ДАЗВ долучитися до процесу формування складу громадської ради при ДАЗВ.

Пропонуємо надати кандидатури до складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів зі створення громадської ради при ДАЗВ.

Заяви на участь в ініціативній групі приймаються до 7 квітня 2016 року за адресою: 03035, м. Київ, вул. Василя Липківського, 35, корпус 2.

Разом із заявою необхідно подати:

- посвідчене печаткою рішення керівного органу інституту громадянського суспільства про готовність взяти участь в ініціативній групі з підготовки установчих зборів зі створення громадської ради при ДАЗВ із зазначенням кандидатури його представника;
- біографічну довідку представника інституту громадянського суспільства;
- інформацію про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, — за період діяльності);
- завірені копії установчих документів.

Телефон для довідок: (044) 594-82-42

Прес-секретар ДАЗВ

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію