ВСІ НОВИНИ

Для підвищення рівня пожежної безпеки на ДСП «Чорнобильська АЕС» проведено перевірку систем внутрішнього протипожежного водогону

6 жовтня 2017 року інженерно-інспекторський склад Відділення організації запобігання надзвичайним ситуаціям по ДСП «Чорнобильська АЕС» Одинадцятого державного пожежно-рятувального загону (м. Чорнобиль) взяв участь у роботі комісії з перевірки працездатності систем внутрішнього протипожежного водопостачання (пожежних кран-комплектів) будівлі виробничо-опалювальної котельні, розташованої на території ДСП «Чорнобильська АЕС».

Перевіркою встановлено, що усі кран-комплекти (в кількості 59 одиниць) перебувають у справному стані та готові до використання за призначенням.

За словами інспектора Відділення організації запобігання надзвичайним ситуаціям по ДСП «Чорнобильська АЕС» Василя Сущенка, для підвищення рівня пожежної безпеки та підтримання надійного протипожежного режиму на ДСП «Чорнобильська АЕС» необхідно безперервно проводити роботи з випробування систем внутрішнього та зовнішнього водопостачання. Усі роботи виконуються в плановому режимі.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію