ВСІ НОВИНИ

ДНДУ «Чорнобильський центр» готує новий номер науково-технічного збірника «Проблеми Чорнобильської зони відчуження»

Державна науково-дослідна установа «Чорнобильський центр з проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів та радіоекології» (ДНДУ «Чорнобильський центр») повідомляє, що триває збір матеріалів для чергового номера науково-технічного збірника «Проблеми Чорнобильської зони відчуження».

Тематикою збірника є презентація результатів наукових досліджень і дослідно-конструкторських робіт у зоні відчуження, спрямованих на розроблення технологій і устаткування для поводження з радіоактивними відходами та ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, а також вирішення інших радіоекологічних проблем. Велика увага приділяється медико-біологічним проблемам впливу наслідків аварії на флору, фауну та здоров’я людини.

Попередні номери збірника можна знайти на сайті ДНДУ «Чорнобильський центр» за посиланням:  http://www.chornobyl.net

З усіх питань щодо публікації матеріалів звертатись до начальника інформаційного відділу Чеснокової Світлани Миколаївни – особи, відповідальної за випуск збірника (e-mail: schesnokova@chornobyl.net; телефон: (04579) 2 30 16).

Довідка
ДНДУ «Чорнобильський центр» готує до друку черговий випуск науково-технічного збірника «Проблеми Чорнобильської зони відчуження» (свідоцтво про державну реєстрацію: КВ № 20395-10195 Р від 20.11.2013, ISSN 2311-2069) з метою інформування широких кіл науковців та громадськості про результати наукових досліджень і дослідно-конструкторських робіт, спрямованих на розроблення рішень щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та поводження з РАВ, які виконуються підприємствами, установами і організаціями, що належать до сфери управління ДАЗВ.

Збірник готується до видання відповідно до наказів ДАЗВ від 29 травня 2013 року № 69 «Про видання збірки» та від 19 червня 2015 року № 59 «Про підготовку до видання науково-технічного збірника».

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію