ВСІ НОВИНИ

До Дня ліквідатора у Чорнобилі відкрили музей цивільного захисту

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у місті Чорнобиль Державною службою України з надзвичайних ситуацій за сприяння Державного агентства України з управління зоною відчуження було офіційно відкрито оновлений музей цивільного захисту, що є складовою меморіального комплексу «Зірка Полин».

Під час відкриття музею, перший заступник Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження Олег Насвіт від імені ДАЗВ висловив подяку всім пожежникам, військовослужбовцям, будівельникам, ученим, медикам, які 1986 року самовіддано приборкували мирний атом, що вийшов з-під контролю. Лише завдяки їх мужності під час ліквідації наслідків аварії ми сьогодні можемо перетворювати зону відчуження, відому в світі як територія ядерної катастрофи, на територію змін, розвитку та інновацій, територію науки, освіти і високих технологій.

До оновленої експозиції музею увійшли особисті речі, фотографії ліквідаторів аварії, а також архівні відео- та аудіозаписи.

На церемонії відкриття були присутні Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін, керівництво та особовий склад ГУ ДСНС України у Київській області, учасникиліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

На завершення церемонії відбулось покладання квітів до пам’ятника «Тим, хто врятував світ».

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію