ВСІ НОВИНИ

Дорогі друзі!

Від імені співробітників Державного агентства України з управління зоною відчуження вітаю усіх з великим всенародним святом – Днем захисника Вітчизни!

Ми щиро шануємо наших воїнів – поборників незалежності держави, які, не шкодуючи власних життів, надійно захищають її процвітання та мир.

Ми вітаємо усіх, хто повернувся до мирного життя і продовжує працювати на благо України.

Ми вітаємо воїнів Військової частини 3041, яка успішно охороняє Чорнобильську АЕС і нещодавно була удостоєна честі отримати Бойовий прапор. Ми пишаємося вами, друзі!

Ми вітаємо офіцерів запасу, які трудяться нині на підприємствах зони відчуження, бажаємо їм здоров’я та щасливого життя у щасливих родинах.

Ми зі скорботою та вдячністю пам’ятаємо тих, хто залишився навічно на полях битв.

Так склалося, що у цей самий день – 14 жовтня – український народ відзначає велике релігійне свято – Покрову Пресвятої Богородиці. З давніх-давен славне українське козацтво вшановувало Покрову як уособлення своїх найщиріших сподівань на заступництво Богородиці. Ця традиція залишається і донині.

Тож нехай Пресвята Богородиця охороняє усе наше славне воїнство, дарує кожному воїну здоров’я, щасливе повернення до своїх родин та довгі роки життя в незалежній Україні.

З святом вас, дорогі військовики!

Голова
Державного агентства України
з управління зоною відчуження
Віталій Петрук

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію