ВСІ НОВИНИ

Дослідження радіоактивних матеріалів у зоні відчуження буде продовжено

Генеральний директор Державної науково-дослідної установи «Чорнобильський центр з проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів і радіоекології» (ДНДУ «Чорнобильський центр») М. Бондарьков та керівник відділу технічного забезпечення досліджень Міжнародної радіоекологічної лабораторії Центру А. Максименко взяли участь у технічній нараді щодо виконання 3-го етапу проекту «Дослідження матеріалів, що діляться, у Чорнобилі (Додаткові роботи)».

Нарада проводилася з 7 по 10 лютого 2016 р. у м. Варшава, Польща. Учасники заходу підвели підсумки виконаних робіт за третім етапом проекту та обговорили можливості досліджень інших об’єктів Чорнобильської зони відчуження.

Роботи виконуються за «Рамковою угодою щодо спільного зменшення загрози для України» між США та Україною від 25 жовтня 1993 р., що стосується сприяння Україні у знищенні стратегічних ядерних озброєнь та попередження поширення зброї масового знищення, а також розробки державної системи захисту, контролю та обліку матеріалів з метою захисту ядерних матеріалів, що використовуються у мирних цілях в Україні.

Замовником робіт виступає компанія Battelle Energy Alliance, LLC, яка є генеральним підрядником Департаменту енергетики США (DOE).

Бенефіціаром робіт є Державне агентство України з управління зоною відчуження.

 

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію