ВСІ НОВИНИ

Дотримання правил пожежної безпеки під час проведення поминальних днів у зоні відчуження – запорука запобігання виникненню пожеж

Щороку у зоні відчуження традиційно відбувається проведення поминальних днів, які цьогоріч триватимуть з 10 по 18 квітня, а також 9 травня.

Відповідно до наказу ДАЗВ від 03 квітня 2018 року № 78 «Про організацію та забезпечення проведення Днів пам’яті (поминальних днів)» у зоні відчуження забезпечується публічний порядок і дотримання правил радіаційної та пожежної безпеки, контрольно-пропускного режиму і спрощеного порядку відвідування громадянами місць поховання родичів.

Зважаючи на попередження, яке оприлюднене на сайті ДСНС, щодо високого рівня пожежної небезпеки у зоні відчуження (4-й клас), з метою запобігання лісовим та іншим пожежам, фахівцями Одинадцятого Державного пожежно-рятувального загону (м. Чорнобиль) (11 ДПРЗ) активізована роз’яснювальна робота. За словами начальника 11 ДПРЗ Костянтина Стукаленка, рятувальники постійно проводять інформаційно-профілактичні бесіди щодо дотримання правил пожежної безпеки з відвідувачами, «самопоселенцями» та працівниками підприємств зони відчуження.

Рятувальники закликають бути обережними з вогнем під час пожежонебезпечного періоду та не спричинювати загорянь, які можуть перерости у масштабні пожежі у екосистемах і лісових масивах зони відчуження.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

office@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію