ВСІ НОВИНИ

ДСП «ЦППРВ» продовжено ліцензію на експлуатацію сховищ для захоронення РАВ

У лютому 2018 року Державна інспекція ядерного регулювання України продовжила Державному спеціалізованому підприємству «Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами» ліцензію на експлуатацію сховищ для захоронення радіоактивних відходів (РАВ). Це дозволить продовжити експлуатацію пункту захоронення радіоактивних відходів (ПЗРВ) «Буряківка» упродовж року.

ПЗРВ «Буряківка» було створено та введено в експлуатацію в 1987 році для захоронення низько- та середньоактивних РАВ. Наразі проектний об’єм сховища майже вичерпано: із 30 траншей 29 майже повністю заповнені. Цього року в рамках ліцензії на об’єкті будуть виконані роботи із закриття траншей № 21 та № 30 .

У рамках ліцензії ДСП «ЦППРВ» також має забезпечити безпеку об’єктів, в яких у ході ліквідації Чорнобильської аварії були розміщені РАВ (ПЗРВ «Підлісний» та «III-я черга ЧАЕС»).

Дія ліцензії також поширюється на роботи із забезпечення безпеки та перезахоронення РАВ із пунктів тимчасової локалізації радіоактивних відходів («Станція Янів», «Нафтобаза», «Піщане плато», «Рудий ліс», «Стара Будбаза», «Нова Будбаза», «Прип’ять», «Копачі», «Чистогалівка»).

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

office@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію