ВСІ НОВИНИ

Експерти ДАЗВ долучилися до роботи над інформаційною кампанією щодо амністії покинутих джерел іонізуючого випромінювання

Під час засідання міжвідомчої робочої групи по проекту інформаційної кампанії про Програму амністії покинутих джерел іонізуючого випромінювання (ДІВ) експерти ознайомилися зі станом реалізації проекту та обговорили матеріали, які мають використовуватися під час реалізації кампанії. Зокрема, для обговорення виконавці проект – Чорнобильський інститут досліджень і розвитку – були представлені макети кількох варіантів роздаткової продукції, відео-ролики та приклади зовнішньої соціальної реклами.

Як зазначають у ДАЗВ, проект має на меті поширення серед населення знань про ДІВ та небезпеку, яку вони можуть становити при необачному поводженні з ними чи неналежному їх зберіганні. Через інформаційні матеріали та заходи, що будуть реалізовані у рамках кампанії, люди дізнаються про проблему «покинутих» джерел та про те, як слід себе поводити, якщо вони виявили таке джерело. Загалом, це сприятиме підвищенню рівня радіаційної безпеки в Україні.

Наступним кроком проекту стане робота з фокус-групами та внесенні коректив до макетів продукції. Після цього пілотна версія проекту має бути реалізована у Дніпропетровській області як регіоні з розвинутою промисловістю та найбільшою потенційною кількістю «покинутих» джерел.

Довідково:

Проект «Робота з громадськістю та інформаційна кампанія про Програму амністії покинутих джерел іонізуючого випромінювання» направлений на посилення виявлення радіоактивних матеріалів у незаконному обігу. Зазначений проект реалізовується з 1 травня 2017 року за підтримки уряду США і є частиною глобальної програми з усунення ядерної загрози.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію