ВСІ НОВИНИ

Фахівці Чорнобильської АЕС взяли участь у семінарі по культурі захищеності

З 4 по 6 квітня у Славутичі на базі навчально-тренувального центру Чорнобильської АЕС проходив триденний семінар з культури захищеності. Захід проводився спільно з Навчальним центром із фізичного захисту, обліку та контролю ядерних матеріалів ім. Дж. Кузміча.

У семінарі взяли участь представники топ-менеджменту Чорнобильської АЕС, начальники цехів та відділів, а також фахівці з питань фізичного захисту інженерної ланки. Навчання проводив співробітник Навчального центру з фізичного захисту, обліку і контролю ядерних матеріалів Інституту ядерних досліджень Національної академії наук України Вадим Пархоменко.

У ході навчання учасники семінару розглянули питання про загрози та ризики, людський фактор, культуру захищеності та ії зв'язок з культурою технічної ядерної безпеки. Як приклад було проаналізовано модель культури захищеності МАГАТЕ. Крім того, програма семінару передбачала ознайомлення з програмами з культури захищеності США, позитивною практикою керівництва, критеріями самооцінки рівня культури захищеності, а також з досвідом формування та розвитку культури захищеності на ЧАЕС.

За матеріалами офіційного веб-сайту
ДСП «Чорнобильська АЕС»

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію