ВСІ НОВИНИ

Фахівці ДАЗВ взяли участь в обговоренні програм з екології та радіоекології Літної академії Баварського екологічного управління

Представники ДАЗВ та підприємств зони відчуження взяли участь у черговій зустрічі випускників Літньої Академії Баварського земельного управління охорони навколишнього середовища. У ході зустрічі вони спільно з іншими випускниками Літньої академії обговорили вплив цієї моделі семінару на їх професійну діяльність, виклики та перспективи цієї освітньої програми, а також поділилися останніми напрацюваннями України у сфері радіаційної безпеки, що можуть бути висвітлені у програмі.

«Вже третій рік наші співробітники приймають участь в Академії та заходах, які організовує Баварське екологічне управління. Агентство завжди підтримує ініціативу співробітників щодо поглиблення професійних знань. Академія дозволяє їм ознайомитись з екологічною проблематикою, актуальними природоохоронними й ресурсозберігаючими заходами для подальшого їх впровадження в зоні відчуження», - зазначає Голова ДАЗВ Віталій Петрук.

Під час зустрічі випускники Академії Ковальчук Олександр, начальник відділу економіки та фінансів ДАЗВ, та Нечитайло Анастасія, начальник відділу міжнародного співробітництва КМП ДП «ЦОТІЗ», наголосили на необхідності подальшої участі наших представників у Літніх академіях на базі Баварського екологічного управління. Також вони представили учасникам зустрічі розвиток зони відчуження за минулі роки, активізацію міжнародного співробітництва і, зокрема, наголосили на необхідності розширення діалогу з Баварським екологічним управлінням.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію