ВСІ НОВИНИ

Фахівці Державної корпорації «Українське державне об’єднання «Радон» підвищили кваліфікацію з радіаційної безпеки

В Українському радіологічному учбовому центрі (УРУЦ) співробітники державної корпорації «УкрДО «Радон» пройшли навчання за курсом «Радіаційна безпека поводження з радіоактивними відходами (РАВ)» для підвищення кваліфікації. Учасниками навчань стали 15 фахівців з п’яти підприємств корпорації: Дніпропетровського, Київського, Львівського, Одеського та Харківського державних міжобласних спеціалізованих комбінатів.

Програма навчань включала лекційні та лабораторні заняття, комп’ютерне тестування слухачів курсу та залік. Викладачами курсу стали провідні фахівці в галузі поводження з РАВ, радіаційної безпеки, питань регулювання поводження з РАВ, транспортування радіоактивних матеріалів тощо.

Окрім того, під час навчального процесу була проведена апробація навчально-методичних матеріалів, які розробили фахівці Інституту підтримки експлуатації атомних електростанцій в ході виконання проекту міжнародної допомоги U4.01/12E - «Удосконалення національної системи підготовки в області поводження з РАВ, зняття з експлуатації та реабілітації».

За результатами навчання слухачам вручені Свідоцтва підвищення кваліфікації та Атестати.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

office@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію