ВСІ НОВИНИ

Фахівці Інституту зоології ім. І. І. Шмальгаузена НАНУ провели експедиційні дослідження у зоні відчуження

Наприкінці минулого тижня (10-11 серпня) зону відчучення відвідала група співробітників Інституту зоології ім. І.І. Шмальгаузена Національної академії наук України (НАНУ).

Метою візиту було проведення експедиційних досліджень відповідно до «Програми виконання спільних науково-дослідних робіт» у рамках наукового співробітництва між Інститутом зоології та ДСП «Екоцентр».

Основними завданнями досліджень був облік особин коней Пржевальского, картування виводкових ділянок вовчих зграй, виявлення місць мешкання хижаків, занесених до Червоної книги України, збір біологічного матеріалу для подальших лабораторних досліджень на вміст радіонуклідів.

У ході візиту делегацію науковців також цікавила загальна інформація про зону відчуження та стан радіоактивного забруднення.

До складу експедиційно-дослідницької групи входили фахівці:
від Інституту зоології – науковий співробітник, кандидат біологічних наук Марина Геннадіївна Шквиря та аспірант Єгор Борисович Яковлєв;
від ДСП «Екоцентр» – інженер Катерина Денисівна Корепанова та начальник групи радіаційно-екологічного моніторингу Денис Олександрович Вишневський.

 

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію