ВСІ НОВИНИ

Фахівці-радіологи підвищили кваліфікацію з радіоекології та радіаційного захисту в Українському радіологічному учбовому центрі

 

Фахівці-радіологи, які працюють в Мережі радіологічного контролю України та відповідають за контроль вмісту радіонуклідів в продуктах харчування, продукції лісу та інших об’єктах навколишнього середовища, пройшли підвищення кваліфікації в Українському радіологічному учбовому центрі (УРУЦ). До програми курсу «Основи радіоекології та радіаційний захист» увійшли дисципліни зі сфери радіоекології, радіомоніторингу, дозиметрії, радіаційного захисту й безпеки, впливу іонізуючого випромінювання на речовини.

В навчаннях взяли участь 18 фахівців-радіологів різних підприємств, організацій та відомств міста Києва та Київської області, які працюють в сфері радіологічного контролю.

Лекції на курсах підвищення кваліфікації читали провідні фахівці у галузі радіоекології, радіаційної безпеки та регулювання радіаційного захисту.

Були проведені лабораторні роботи з приладами радіаційного контролю.

За результатами навчання фахівцям-радіологам були вручені Свідоцтва підвищення кваліфікації та Атестати.

Довідково:

Державний вищий навчальний заклад післядипломної освіти - Український радіологічний учбовий центр (УРУЦ) - створений спільним наказом Міністерства у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та Державного комітету України з ядерної та радіаційної безпеки від 9 листопада 1993 року № 170/1/188.

Метою створення УРУЦ було проведення підвищення кваліфікації фахівців, що працюють в галузі радіоекології, радіометрії, радіаційної та ядерної безпеки, поводження з джерелами іонізуючих випромінювань, у тому числі з радіоактивними відходами. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2011 року № 878-р УРУЦ було передано до сфери управління Державного агентства України з управління зоною відчуження.

Наказом Державного агентства України з управління зоною відчуження від 23 листопада 2012 року № 173 УРУЦ як юридичну особу було введено до складу Державної корпорації «Українське державне об’єднання «Радон». Головними завданнями центру визначено задоволення потреб підприємств та організацій, незалежно від форм власності, міністерств і відомств у якісному підвищенні кваліфікації, перепідготовці та цільовій підготовці керівних працівників і спеціалістів з питань радіаційної та ядерної безпеки, поводження з радіоактивними відходами й джерелами іонізуючого випромінювання, радіометрії, радіоекології відповідно до вимог законодавства України.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
          (044) 594-82-45

office@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію