ВСІ НОВИНИ

Фахівцям зони відчуження презентовано комплексну систему спецодягу

30 березня 2016 року зону відчуження відвідав представник компанії Uni Tech Services Group (США) Берт Моралес. Метою візиту була презентація комплексної системи спецодягу для персоналу, що постійно працює в зоні відчуження та має справу з радіоактивним материалом.

Серед присутніх у залі засідань ДАЗВ були представники ДСП «Екоцентр», ДСП «ЦППРВ», ДСП «Чорнобильська АЕС», ДП «ЦОТІЗ», ДСП «Північна Пуща», ІПБ АЕС НАН України та інших підприємств та організацій. Присутнім було продемонстровано: костюми для роботи в зоні підвищеного забруднення, комбінезони захисту від радіологічної, а також хімічної небезпек, термостійкі костюми; засоби захисту рук, ніг та органів дихання тощо.

Після завершення Берт Моралес відповів на запитання, які виникли в ході презентації, та висловив надію на подальшу співпрацю.

Інформаційна довідка

Компанія Uni Tech Services Group( Масачусетс, США) заснована в 1957 році, має понад 600 працівників. Компанія є найбільшим у світі постачальником обладнання радіаційного захисту та послуг з дезактивації. Ії клієнтами є більшість національних лабораторій Міністерства енергетики США та АЕС в США та Канаді. В Європі Uni Tech Services Group надає послуги у Великобританії, Німеччині та Франції.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію