ВСІ НОВИНИ

Голова ДАЗВ Віталій Петрук представив колективу ДП «ЦОТІЗ» нового керівника

Голова ДАЗВ Віталій Петрук під час оперативної наради у зоні відчуження представив колективу Державного підприємства «Центр організаційного-технічного і інформаційного забезпечення управління зоною відчуження» (ДП «ЦОТІЗ») нового керівника - Андрія Наумова.

Пан Наумов має вищу юридичну освіту та понад 15 років досвіду роботи на відповідальних та керівних посадах у приватних та державних структурах України. Займався питаннями захисту фінансово-економічних інтересів держави та бізнесу, боротьби з організованою злочинністю і корупцією.

Ще минулого року розпочав роботу на одному з підприємств зони відчуження, під час якої опікувався питаннями будівництва промислових об’єктів.

Під час заходу Голова ДАЗВ звернув увагу на пріоритети у діяльності державного підприємства, а саме: впровадженні у зоні відчуження заходів з енергозбереження, розвитку проектів альтернативної енергетики, інфраструктури для відвідувачів, введення інноваційних технологій у процесах життєдіяльності підприємств, які входять до сфери управління ДАЗВ.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

office@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію